SIA "AIMASA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 275 339 | 645 882 | 769 910 | 919 062 | 1 658 854 | 1 764 128 | 2 905 358 | 3 000 795 | 4 019 275 | 11 369 807 | 11 219 034 | 11 571 239 | 19 315 359 | 34 009 553 | 38 951 069 | 45 011 662 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 508 | 67 735 | 108 654 | 332 056 | 513 908 | 569 436 | 658 452 | 1 227 733 | 1 599 452 | 1 314 882 | 2 074 637 | 3 318 146 | 2 507 208 | 2 651 930 | 7 177 515 | 6 481 000 |
| Aktīvi kopā | 329 847 | 713 617 | 878 564 | 1 251 118 | 2 172 762 | 2 333 564 | 3 563 810 | 4 228 528 | 5 618 727 | 12 684 689 | 13 293 671 | 14 889 385 | 21 822 567 | 36 661 483 | 46 128 584 | 51 492 662 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 179 736 | 379 756 | 414 879 | 327 100 | 760 259 | 830 643 | 1 837 908 | 1 706 051 | 1 929 479 | 6 769 257 | 3 702 322 | 4 056 938 | 9 453 440 | 15 756 980 | 14 086 334 | 12 770 801 |
| Ilgtermiņa saistības | 8986 | 17 706 | 44 205 | 122 014 | 127 713 | 99 975 | 161 629 | 353 818 | 260 904 | 290 142 | 372 262 | 191 940 | 367 657 | 644 503 | 501 758 | 353 490 |
| Saistības kopā | 188 722 | 397 462 | 459 084 | 449 114 | 887 972 | 930 618 | 1 999 537 | 2 059 869 | 2 190 383 | 7 059 399 | 4 074 584 | 4 248 878 | 9 821 097 | 16 401 483 | 14 588 092 | 13 124 291 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 655 | 194 772 | 105 478 | 381 582 | 148 987 | 118 154 | 148 350 | 737 720 | 1 668 022 | 2 715 834 | 3 643 797 | 1 596 420 | 1 460 963 | 8 433 530 | 11 280 492 | 6 827 879 |
| Pašu kapitāls kopā | 141 125 | 314 002 | 419 480 | 802 004 | 1 284 790 | 1 402 946 | 1 564 273 | 2 168 659 | 3 428 344 | 5 625 290 | 9 219 087 | 10 640 507 | 12 001 470 | 20 260 000 | 31 540 492 | 38 368 371 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 822 678 | 2 801 599 | 4 148 768 | 4 065 653 | 6 049 822 | 6 275 633 | 9 063 238 | 13 194 079 | 17 828 939 | 40 542 567 | 34 112 185 | 32 061 744 | 45 179 988 | 75 885 262 | 97 252 198 | 86 203 552 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 17 424 | 235 718 | 123 804 | 450 489 | 171 072 | 141 437 | 182 775 | 851 473 | 1 695 615 | 2 729 068 | 3 656 592 | 1 614 516 | 1 377 135 | 8 356 382 | 10 854 306 | 6 503 603 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 064 | 234 419 | 122 386 | 446 436 | 165 168 | 137 148 | 175 659 | 843 093 | 1 678 402 | 2 718 417 | 3 644 297 | 1 606 398 | 1 461 301 | 8 447 672 | 11 280 492 | 6 837 707 |
| Pārskata gada peļņa | 19 655 | 194 772 | 105 478 | 381 582 | 148 987 | 118 154 | 148 350 | 737 720 | 1 668 022 | 2 715 834 | 3 643 797 | 1 596 420 | 1 460 963 | 8 433 530 | 11 280 492 | 6 827 879 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 34 | 58 | 84 | 94 | 144 | 102 | 37 | 57 | 100 | 116 | 123 | 121 | 103 | 112 | 120 | 104 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 711 | 0 | 120 000 | 367 504 | 407 000 | 100 000 | 140 000 | 80 000 | 150 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA LIMBAZI Energy Systems — 49,5%
- SIA "123 Industri" — 24,07%
Kopsavilkums: SIA "AIMASA"
Pārskats
SIA "AIMASA" (reģ. nr. 44103032138) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Ziemeļu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 86 203 552 €, par 11,4% mazāk nekā gadu iepriekš (97 252 198 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 36,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 6 827 879 € (7,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 104 (gadu iepriekš 120). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 828 880 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 51 492 662 € un pašu kapitāls 38 368 371 € (74,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (83,3%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.