"PROFFTEHNIKA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 59 585 | 57 331 | 48 659 | 31 468 | 31 009 | 13 123 | 19 069 | 18 183 | 17 763 | 17 763 | 17 763 | 17 444 | 17 344 | 17 275 | 17 226 | 17 192 | 17 192 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9273 | 5241 | 19 | 1596 | 1151 | 830 | 724 | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 68 858 | 62 572 | 48 678 | 33 064 | 32 160 | 13 953 | 19 793 | 18 450 | 17 763 | 17 763 | 17 763 | 17 444 | 17 344 | 17 275 | 17 226 | 17 192 | 17 192 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 34 501 | 40 010 | 40 168 | 41 465 | 42 463 | 23 235 | 34 201 | 33 671 | 32 016 | 31 864 | 31 864 | 31 814 | 31 814 | 31 814 | 31 814 | 31 814 | 31 814 |
| Ilgtermiņa saistības | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 127 | 25 792 | 25 922 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 | 22 881 |
| Saistības kopā | 34 580 | 40 010 | 40 168 | 41 465 | 42 463 | 41 362 | 59 993 | 59 593 | 54 897 | 54 745 | 54 745 | 54 695 | 54 695 | 54 695 | 54 695 | 54 695 | 54 695 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1143 | -11 716 | -14 052 | -16 911 | -1902 | -17 106 | -1201 | -945 | -252 | -100 | -100 | -192 | -100 | -69 | -49 | -34 | -34 |
| Pašu kapitāls kopā | 34 278 | 22 562 | 8510 | -8401 | -10 303 | -27 409 | -40 200 | -41 143 | -37 134 | -36 982 | -36 982 | -37 251 | -37 351 | -37 420 | -37 469 | -37 503 | -37 503 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 796 | 5676 | 1693 | 1748 | 150 | 1520 | 725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1175 | -11 645 | -14 052 | -16 911 | -1902 | -17 106 | -1201 | -945 | -252 | -100 | -100 | -192 | -100 | -69 | -49 | -34 | -34 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | — | -252 | -100 | -100 | -50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1519 | -11 795 | -14 052 | -16 911 | -1902 | -17 106 | -1201 | -945 | -252 | -100 | -100 | -192 | -100 | -69 | -49 | -34 | -34 |
| Pārskata gada peļņa | -1143 | -11 716 | -14 052 | -16 911 | -1902 | -17 106 | -1201 | -945 | -252 | -100 | -100 | -192 | -100 | -69 | -49 | -34 | -34 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | 50 | 100 | 100 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 142 | 100 | 69 | 49 | 34 | 34 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "PROFFTEHNIKA" SIA
Pārskats
"PROFFTEHNIKA" SIA (reģ. nr. 44103032710) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Straupes pag., "Dzelzkalns".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (17). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-37 503 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.