SIA "AGRO Cemeri"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 225 | 496 332 | 633 444 | 608 340 | 1 239 130 | 1 606 225 | 1 107 530 | 896 408 | 90 543 | 196 231 | 258 151 | 350 679 | 240 243 | 192 501 | 368 022 | 512 512 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 68 021 | 1 735 278 | 2 074 108 | 1 866 325 | 2 430 286 | 2 442 938 | 2 247 576 | 1 857 517 | 3 527 068 | 4 013 487 | 3 942 985 | 3 725 253 | 3 488 382 | 3 319 603 | 3 211 186 | 2 807 567 |
| Aktīvi kopā | 102 246 | 2 231 610 | 2 707 552 | 2 474 665 | 3 669 416 | 4 049 163 | 3 355 106 | 2 753 925 | 3 617 611 | 4 209 718 | 4 201 136 | 4 075 932 | 3 728 625 | 3 512 104 | 3 579 208 | 3 320 079 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 288 | 193 925 | 475 659 | 1 296 859 | 1 518 535 | 1 508 239 | 1 523 967 | 2 030 000 | 1 886 352 | 4 345 203 | 4 804 361 | 4 868 323 | 4 698 118 | 4 864 157 | 5 082 712 | 4 865 631 |
| Ilgtermiņa saistības | 48 294 | 2 038 232 | 2 218 782 | 1 948 043 | 3 502 052 | 4 117 720 | 3 381 408 | 2 362 295 | 2 838 964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 80 582 | 2 232 157 | 2 694 441 | 3 244 902 | 5 020 587 | 5 625 959 | 4 905 375 | 4 392 295 | 4 725 316 | 4 345 203 | 4 804 361 | 4 868 323 | 4 698 118 | 4 864 157 | 5 082 712 | 4 865 631 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 639 | -3611 | -399 078 | -326 831 | -268 816 | -217 679 | -192 826 | -88 101 | -822 203 | 37 780 | -467 740 | -189 165 | -91 212 | -382 560 | -151 451 | -42 048 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 664 | -547 | 6594 | -770 237 | -1 364 764 | -1 582 443 | -1 550 269 | -1 638 370 | -1 107 705 | -135 485 | -603 225 | -792 391 | -969 493 | -1 352 053 | -1 503 504 | -1 545 552 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 52 319 | 5729 | 284 187 | 598 624 | 853 624 | 1 228 505 | 944 405 | 1 040 648 | 835 716 | 660 044 | 481 076 | 526 094 | 914 642 | 6929 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -70 556 | -21 709 | -273 520 | -237 560 | -111 331 | -23 670 | -39 040 | 71 676 | -597 905 | -87 360 | -324 440 | -121 841 | -32 114 | -309 227 | -75 934 | 20 205 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 078 | -3598 | -399 057 | -326 546 | -268 816 | -217 679 | -192 826 | -84 915 | -812 499 | 37 780 | -467 740 | -189 165 | -91 212 | -382 560 | -151 451 | -42 048 |
| Pārskata gada peļņa | 18 639 | -3611 | -399 078 | -326 831 | -268 816 | -217 679 | -192 826 | -88 101 | -822 203 | 37 780 | -467 740 | -189 165 | -91 212 | -382 560 | -151 451 | -42 048 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 8 | 11 | 19 | 19 | 12 | 11 | 11 | 9 | 7 | 7 | 7 | 4 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 72 300 | 18 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "AGRO Cemeri"
Pārskats
SIA "AGRO Cemeri" (reģ. nr. 44103034228) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Litenes pag., "Cemeri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 42 048 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir UAB "ŠIAULIU AGROCENTRAS".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 545 552 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.