Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRATE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 444 | 12 779 | 7517 | 2252 | 5388 | 5341 | 8255 | 4200 | 5214 | 8695 | 10 916 | 13 098 | 29 718 | 39 302 | 70 619 | 73 656 | 74 079 | 75 425 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6469 | 4629 | 119 | 233 | 185 | 137 | 126 | 58 | 508 | 187 | 9643 | 7576 | 8002 | 5371 | 2741 | 800 | 1153 | 706 |
| Aktīvi kopā | 26 913 | 17 408 | 7636 | 2485 | 5573 | 5478 | 8381 | 4258 | 5722 | 8882 | 20 559 | 20 674 | 37 720 | 44 673 | 73 360 | 74 456 | 75 232 | 76 131 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 440 | 6295 | 3500 | 1586 | 1180 | 1337 | 1256 | 1502 | 654 | 5772 | 8194 | 6062 | 5927 | 11 128 | 12 434 | 11 327 | 12 697 | 11 536 |
| Ilgtermiņa saistības | 29 400 | 39 599 | 44 139 | 33 639 | 33 639 | 31 539 | 42 876 | 32 876 | 27 876 | 27 876 | 35 574 | 27 276 | 27 276 | 26 216 | 26 216 | 26 216 | 21 216 | 21 216 |
| Saistības kopā | 44 840 | 45 894 | 47 639 | 35 225 | 34 819 | 32 876 | 44 132 | 34 378 | 28 530 | 33 648 | 43 768 | 33 338 | 33 203 | 37 344 | 38 650 | 37 543 | 33 913 | 32 752 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 467 | -10 559 | -11 517 | 7263 | 3494 | 1848 | 3233 | 5631 | 7312 | -1958 | 1556 | 10 545 | 17 181 | 2812 | 27 381 | 2203 | 4406 | 2061 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 927 | -28 486 | -40 003 | -32 740 | -29 246 | -27 398 | -35 751 | -30 120 | -22 808 | -24 766 | -23 209 | -12 664 | 4517 | 7329 | 34 710 | 36 913 | 41 319 | 43 379 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 64 607 | 33 163 | 25 578 | 27 818 | 35 269 | 28 462 | 52 735 | 55 910 | 59 891 | 69 065 | 111 247 | 141 202 | 179 708 | 205 725 | 229 226 | 221 726 | 227 927 | 214 832 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 501 | -10 527 | -11 483 | 7272 | 3504 | 1856 | 3243 | 5642 | 7312 | -1958 | 1556 | 10 545 | 17 247 | 2812 | 27 381 | 2203 | 4406 | 2061 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 467 | -10 559 | -11 517 | 7263 | 3494 | 1848 | 3233 | 5631 | 7312 | -1958 | 1556 | 10 545 | 17 181 | 2812 | 27 381 | 2203 | 4406 | 2061 |
| Pārskata gada peļņa | -13 467 | -10 559 | -11 517 | 7263 | 3494 | 1848 | 3233 | 5631 | 7312 | -1958 | 1556 | 10 545 | 17 181 | 2812 | 27 381 | 2203 | 4406 | 2061 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRATE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRATE" (reģ. nr. 44103034961) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Liepupes pag., "Vaivari".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 214 832 €, par 5,7% mazāk nekā gadu iepriekš (227 927 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 2061 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 611 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 76 131 € un pašu kapitāls 43 379 € (57,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.