"M2 PLUSS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 20 200 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 403 | 17 844 | 109 753 | 51 689 | 24 808 | 57 362 | 43 989 | 58 911 | 71 506 | 125 769 | 82 098 | 230 815 | 92 995 | 84 977 | 67 966 | 97 702 | 66 509 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 541 | 32 574 | 54 748 | 67 246 | 87 101 | 84 891 | 79 711 | 68 119 | 61 878 | 70 316 | 71 230 | 84 504 | 155 362 | 141 239 | 97 088 | 60 592 | 63 991 |
| Aktīvi kopā | 65 944 | 50 418 | 164 501 | 118 935 | 111 909 | 142 253 | 123 700 | 127 030 | 133 384 | 196 085 | 153 328 | 315 319 | 248 357 | 226 216 | 165 054 | 158 294 | 130 500 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 157 | 15 533 | 23 795 | 24 202 | 4791 | 35 892 | 20 346 | 12 358 | 3382 | 59 928 | 54 076 | 8947 | 6526 | 3439 | 6111 | 6989 | 11 284 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 048 | 5664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 552 | 8880 | 2208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 205 | 21 197 | 23 795 | 24 202 | 4791 | 35 892 | 20 346 | 12 358 | 3382 | 75 480 | 62 956 | 11 155 | 6526 | 3439 | 6111 | 6989 | 11 284 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 278 | -6518 | 111 485 | 9768 | 20 177 | -17 732 | -3798 | 10 596 | 18 201 | 25 602 | 61 928 | 213 792 | -47 332 | 30 947 | -39 534 | 21 861 | -11 889 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 739 | 29 221 | 140 706 | 94 733 | 106 110 | 105 007 | 101 205 | 111 801 | 130 002 | 120 605 | 90 372 | 304 164 | 241 831 | 222 777 | 158 943 | 151 305 | 119 216 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 52 585 | 45 088 | 305 655 | 146 811 | 141 695 | 130 002 | 176 209 | 237 250 | 245 511 | 368 321 | 286 225 | 399 875 | 137 391 | 429 236 | 109 605 | 214 191 | 164 079 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 767 | -4700 | 125 273 | 11 399 | 22 130 | -17 732 | -3604 | 13 897 | 21 846 | 25 602 | 61 941 | 213 805 | -43 582 | 43 447 | -44 891 | 29 236 | -6839 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 641 | -6518 | 124 231 | 11 471 | 21 992 | -17 732 | -3604 | 13 897 | 21 846 | 25 602 | 61 941 | 213 805 | -43 582 | 43 447 | -33 459 | 29 236 | -6839 |
| Pārskata gada peļņa | -18 278 | -6518 | 111 485 | 9768 | 20 177 | -17 732 | -3798 | 10 596 | 18 201 | 25 602 | 61 928 | 213 792 | -47 332 | 30 947 | -39 534 | 21 861 | -11 889 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 | 10 | 6 | 6 | 6 | 8 | 12 | 8 | 8 | 7 | 7 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 55 741 | 8800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 999 | 92 161 | 0 | 15 001 | 50 001 | 24 300 | 29 499 | 20 200 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "M2 PLUSS" SIA
Pārskats
"M2 PLUSS" SIA (reģ. nr. 44103035079) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Liepas pag., "Ustupi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 164 079 €, par 23,4% mazāk nekā gadu iepriekš (214 191 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 889 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 816 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 130 500 € un pašu kapitāls 119 216 € (91,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.