Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINHRO-C SMILTENE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 993 | 38 825 | 35 714 | 36 537 | 53 550 | 58 009 | 60 160 | 57 986 | 60 343 | 64 522 | 63 860 | 63 777 | 70 547 | 81 476 | 73 979 | 64 136 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 82 092 | 76 515 | 71 328 | 67 732 | 88 682 | 84 152 | 78 038 | 76 540 | 79 766 | 70 990 | 61 624 | 61 681 | 61 515 | 62 099 | 61 270 | 61 714 |
| Aktīvi kopā | 120 085 | 115 340 | 107 042 | 104 269 | 142 232 | 142 161 | 138 198 | 134 526 | 140 109 | 135 512 | 125 484 | 125 458 | 132 062 | 143 575 | 135 249 | 125 850 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 335 | 34 890 | 37 492 | 35 961 | 35 586 | 32 404 | 30 426 | 22 442 | 33 132 | 21 641 | 17 568 | 14 832 | 18 312 | 27 569 | 25 546 | 27 042 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 489 | 35 526 | 24 562 | 13 598 | 25 529 | 30 808 | 30 808 | 31 159 | 32 159 | 33 159 | 33 159 | 33 159 | 33 159 | 35 160 | 35 160 | 37 160 |
| Saistības kopā | 74 824 | 70 416 | 62 054 | 49 559 | 61 115 | 63 212 | 61 234 | 53 601 | 65 291 | 54 800 | 50 727 | 47 991 | 51 471 | 62 729 | 60 706 | 64 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3599 | -337 | 64 | 9722 | 3271 | -2168 | -828 | 3961 | -6107 | 5894 | -5955 | 2710 | 3124 | 255 | -6303 | -12 895 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 448 | 44 111 | 44 175 | 53 897 | 79 960 | 77 792 | 76 964 | 80 925 | 74 818 | 80 712 | 74 757 | 77 467 | 80 591 | 80 846 | 74 543 | 61 648 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 87 348 | 74 602 | 69 244 | 77 028 | 109 868 | 110 184 | 100 020 | 91 554 | 102 973 | 110 658 | 94 785 | 98 682 | 101 080 | 113 484 | 96 276 | 105 334 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7727 | 3106 | 2699 | 13 086 | 6189 | -907 | -778 | 312 | -6105 | 5894 | -5946 | 2710 | 3124 | 255 | -6303 | -12 895 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4478 | -45 | 360 | 11 616 | 4561 | -1748 | -828 | 312 | -6105 | 5894 | -5955 | 2710 | 3124 | 255 | -6303 | -12 895 |
| Pārskata gada peļņa | 3599 | -337 | 64 | 9722 | 3271 | -2168 | -828 | 3961 | -6107 | 5894 | -5955 | 2710 | 3124 | 255 | -6303 | -12 895 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINHRO-C SMILTENE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SINHRO-C SMILTENE" (reģ. nr. 44103035492) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Smiltene, Dārza iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 105 334 €, par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš (96 276 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 895 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 067 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 125 850 € un pašu kapitāls 61 648 € (49,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.