"NIELATEC BALTIJA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 097 | 73 379 | 66 976 | 41 186 | 39 969 | 54 991 | 73 569 | 105 289 | 206 682 | 217 416 | 245 702 | 257 338 | 280 834 | 292 578 | 343 378 | 281 690 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9187 | 8178 | 4393 | 8317 | 6408 | 19 761 | 34 929 | 72 673 | 73 138 | 85 138 | 111 075 | 117 721 | 140 213 | 145 243 | 153 013 | 178 392 |
| Aktīvi kopā | 20 284 | 81 557 | 71 369 | 49 503 | 46 377 | 74 752 | 108 498 | 177 962 | 279 820 | 302 554 | 356 777 | 375 059 | 421 047 | 437 821 | 496 391 | 460 082 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 740 | 78 166 | 64 180 | 0 | 0 | 0 | 23 956 | 24 807 | 39 314 | 21 586 | 41 764 | 20 979 | 23 523 | 37 462 | 93 406 | 62 469 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 39 837 | 10 041 | 26 956 | 18 050 | 44 457 | 32 758 | 23 468 | 5543 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 740 | 78 166 | 64 180 | 39 837 | 10 041 | 26 956 | 42 006 | 69 264 | 72 072 | 45 054 | 47 307 | 20 979 | 23 523 | 37 462 | 93 406 | 62 469 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4513 | 847 | 3798 | 2477 | 22 583 | 11 460 | 18 696 | 36 409 | 99 050 | 49 752 | 51 970 | 44 610 | 43 444 | 2835 | 2626 | -5372 |
| Pašu kapitāls kopā | 2544 | 3391 | 7189 | 9666 | 36 336 | 47 796 | 66 492 | 108 698 | 207 748 | 257 500 | 309 470 | 354 080 | 397 524 | 400 359 | 402 985 | 397 613 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9200 | 47 316 | 126 544 | 120 808 | 297 917 | 245 123 | 382 368 | 454 846 | 630 173 | 564 846 | 550 042 | 379 134 | 514 283 | 477 475 | 453 398 | 581 482 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4513 | 1336 | 5847 | 3005 | 22 945 | 13 352 | 22 509 | 41 601 | 101 468 | 52 891 | 52 620 | 44 610 | 43 444 | 2835 | 6930 | -3287 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4513 | 847 | 3798 | 2576 | 22 583 | 12 387 | 21 265 | 38 977 | 99 050 | 49 752 | 51 970 | 44 610 | 43 444 | 2835 | 2626 | -5372 |
| Pārskata gada peļņa | -4513 | 847 | 3798 | 2477 | 22 583 | 11 460 | 18 696 | 36 409 | 99 050 | 49 752 | 51 970 | 44 610 | 43 444 | 2835 | 2626 | -5372 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 5 | 5 | 8 | 10 | 10 | 13 | 16 | 17 | 14 | 15 | 13 | 15 | 13 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "NIELATEC BALTIJA" SIA
Pārskats
"NIELATEC BALTIJA" SIA (reģ. nr. 44103040440) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Smiltene, Mētras iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 581 482 €, par 28,2% vairāk nekā gadu iepriekš (453 398 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5372 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 765 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 460 082 € un pašu kapitāls 397 613 € (86,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (57,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.