Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"Aktīvs

44103040845Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

435 098 €-1,5%
Apgrozījums 2025
+10,0%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 75 400 € (64% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~75 400 €
2024 ~50 100 €
2023 ~30 500 €
2022 ~66 800 €
2021 ~34 100 €
2020 ~45 799 €
2019 ~43 739 €
2018 ~64 480 €
2017 ~21 921 €
2016 ~18 776 €
2015 ~14 508 €
2014 ~7162 €
2013 ~4291 €
2012 ~11 735 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā51 77715 44719 16321 07724 51453 60472 680103 249113 69399 74858 09852 16271 47552 68086 558107 972
Pamatlīdzekļi kopā30 47017 29038272176577121 60719 61874 55171 14368 28056 27456 28767 55267 30762 80660 489
Aktīvi kopā82 24732 73722 99023 25330 28575 21192 298177 800184 836168 028114 372108 449139 027119 987149 364168 461
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības56 94419 00216 69913 24512 93153 58962 05176 70872 69155 78845 58331 08349 03264 58331 25848 529
Ilgtermiņa saistības000000028 28623 14221 26513 52577147981009083
Saistības kopā56 94419 00216 69913 24512 93153 58962 051104 99495 83377 05359 10838 79757 01364 58331 25857 612
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa17 289-11 5684291800814 50818 77627 40164 48080 67745 71110 08848 48879 1623890112 80268 143
Pašu kapitāls kopā25 30313 735629110 00817 35421 62230 24772 80689 00390 97555 26469 65282 01455 404118 106110 849
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums104 19756 06067 31297 909152 807210 400375 457473 367440 074373 545274 436301 371354 480300 592441 795435 098
Saimnieciskās darbības peļņa22 272-11 164642410 11017 12622 37033 56278 83283 69157 25924 80061 53497 89313 832126 91688 376
Peļņa pirms nodokļiem21 602-11 5685433914216 33421 05631 95676 11781 26155 06822 76756 13896 27711 515125 32787 043
Pārskata gada peļņa17 289-11 5684291800814 50818 77627 40164 48080 67745 71110 08848 48879 1623890112 80268 143
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki87778810891212109998
Aprēķinātā dividende—011 7354291716214 50818 77621 92164 48043 73945 79934 10066 80030 50050 10075 400

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…1Leitis EdgarsLeitis Aigars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEĻU KOMFORTS" (reģ. nr. 44103040845) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kauguru pag., "Karameles".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 435 098 €, par 1,5% mazāk nekā gadu iepriekš (441 795 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 68 143 € (15,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 387 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 168 461 € un pašu kapitāls 110 849 € (65,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.