"GLENDELOKA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 042 | 51 005 | 73 012 | 98 118 | 18 594 | 33 566 | 44 543 | 63 013 | 103 001 | 139 395 | 151 218 | 174 392 | 172 052 | 26 803 | 31 657 | 32 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 688 | 22 061 | 21 997 | 21 290 | 33 262 | 34 818 | 32 569 | 30 521 | 30 978 | 28 537 | 27 559 | 29 972 | 30 503 | 10 988 | 12 452 | 18 506 |
| Aktīvi kopā | 62 730 | 73 066 | 95 009 | 119 408 | 51 856 | 68 384 | 77 112 | 93 534 | 133 979 | 167 932 | 178 777 | 204 364 | 202 555 | 37 791 | 44 109 | 51 151 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 476 663 | 529 364 | 596 623 | 649 724 | 672 483 | 719 038 | 731 756 | 17 962 | 25 008 | 29 362 |
| Ilgtermiņa saistības | 122 181 | 162 657 | 218 166 | 280 600 | 335 593 | 415 981 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 123 373 | 162 657 | 218 166 | 280 600 | 335 593 | 415 981 | 476 663 | 529 364 | 596 623 | 649 724 | 672 483 | 719 038 | 731 756 | 17 962 | 25 008 | 29 362 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 258 | -28 949 | -33 567 | -38 035 | -54 381 | -64 014 | -51 953 | -36 279 | -26 814 | -19 147 | -11 914 | -20 967 | -14 527 | 549 028 | -728 | 2688 |
| Pašu kapitāls kopā | -60 643 | -89 591 | -123 157 | -161 192 | -283 737 | -347 597 | -399 551 | -435 830 | -462 644 | -481 792 | -493 706 | -514 674 | -529 201 | 19 829 | 19 101 | 21 789 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 65 031 | 100 697 | 122 110 | 111 816 | 135 451 | 124 006 | 140 805 | 146 636 | 151 199 | 134 140 | 100 107 | 127 165 | 193 821 | 73 174 | 248 480 | 292 124 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 821 | -28 509 | -33 161 | -37 623 | -61 156 | -63 223 | -51 953 | -36 279 | -26 814 | -19 147 | -11 914 | -20 967 | -14 527 | -155 840 | -5923 | 2087 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 821 | -28 509 | -33 161 | -37 623 | -53 803 | -63 223 | -51 953 | -36 279 | -26 814 | -19 147 | -11 914 | -20 967 | -14 527 | 549 028 | -728 | 2688 |
| Pārskata gada peļņa | -13 258 | -28 949 | -33 567 | -38 035 | -54 381 | -64 014 | -51 953 | -36 279 | -26 814 | -19 147 | -11 914 | -20 967 | -14 527 | 549 028 | -728 | 2688 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 11 | 16 | 13 | 13 | 14 | 10 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 9 | 10 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "GLENDELOKA" SIA
Pārskats
"GLENDELOKA" SIA (reģ. nr. 44103042206) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Ata Kronvalda iela 2B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 292 124 €, par 17,6% vairāk nekā gadu iepriekš (248 480 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 2688 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 557 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 51 151 € un pašu kapitāls 21 789 € (42,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.