SIA "KMX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9643 | 10 799 | 9170 | 24 476 | 19 294 | 42 915 | 30 208 | 20 542 | 43 112 | 54 556 | 47 179 | 73 924 | 52 201 | 91 764 | 95 950 | 23 951 | 30 767 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 42 297 | 36 593 | 62 904 | 87 444 | 98 811 | 123 061 | 67 882 | 66 809 | 127 833 | 146 532 | 166 816 | 140 620 | 215 216 | 400 850 | 215 615 | 83 713 | 21 864 |
| Aktīvi kopā | 51 940 | 47 392 | 72 074 | 111 920 | 118 105 | 165 976 | 98 090 | 87 351 | 170 945 | 201 088 | 213 995 | 214 544 | 267 417 | 492 614 | 311 565 | 107 664 | 52 631 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7964 | 1162 | 13 857 | 13 663 | 23 298 | 17 515 | 11 432 | 12 434 | 68 668 | 31 396 | 40 199 | 22 650 | 58 916 | 125 005 | 166 237 | 61 050 | 14 956 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 634 | 54 516 | 55 412 | 77 227 | 73 689 | 115 500 | 66 322 | 59 653 | 53 858 | 73 042 | 74 414 | 91 601 | 88 189 | 231 888 | 183 274 | 46 555 | 30 265 |
| Saistības kopā | 57 598 | 55 678 | 69 269 | 90 890 | 96 987 | 133 015 | 77 754 | 72 087 | 122 526 | 104 438 | 114 613 | 114 251 | 147 105 | 356 893 | 349 511 | 107 605 | 45 221 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4836 | -2628 | 11 091 | 13 825 | 93 | 2913 | -12 632 | -5072 | 33 239 | 48 231 | 2733 | 911 | 20 019 | 15 409 | -173 667 | 38 005 | 7351 |
| Pašu kapitāls kopā | -5658 | -8286 | 2805 | 21 030 | 21 118 | 32 961 | 20 336 | 15 264 | 48 419 | 96 650 | 99 382 | 100 293 | 120 312 | 135 721 | -37 946 | 59 | 7410 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 83 179 | 129 131 | 202 882 | 249 911 | 299 909 | 389 175 | 337 066 | 363 972 | 556 105 | 568 185 | 526 424 | 580 180 | 687 394 | 1 040 742 | 405 436 | 529 414 | 609 909 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2765 | -156 | 13 958 | 17 418 | 2432 | 6815 | -9041 | -992 | 38 678 | 48 231 | 6085 | 4063 | 25 921 | 22 434 | -166 837 | 38 005 | 7351 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4836 | -2628 | 11 091 | 14 940 | 847 | 3729 | -12 632 | -4730 | 34 013 | 48 231 | 2733 | 911 | 20 019 | 15 409 | -173 667 | 38 005 | 7351 |
| Pārskata gada peļņa | -4836 | -2628 | 11 091 | 13 825 | 93 | 2913 | -12 632 | -5072 | 33 239 | 48 231 | 2733 | 911 | 20 019 | 15 409 | -173 667 | 38 005 | 7351 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 7 | 8 | 9 | 9 | 7 | 8 | 8 | 10 | 9 | 6 | 7 | 6 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KMX"
Pārskats
SIA "KMX" (reģ. nr. 44103043907) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Palmu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 609 909 €, par 15,2% vairāk nekā gadu iepriekš (529 414 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 7351 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 304 955 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 52 631 € un pašu kapitāls 7410 € (14,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.