"ANCES" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 240 | 27 119 | 30 709 | 29 622 | 52 040 | 46 994 | 58 588 | 58 896 | 62 996 | 58 244 | 57 023 | 58 825 | 67 731 | 53 428 | 58 970 | 77 378 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1667 | 982 | 468 | 197 | 1826 | 1816 | 4134 | 2876 | 1797 | 9535 | 36 087 | 33 270 | 33 300 | 30 400 | 28 450 | 27 450 |
| Aktīvi kopā | 18 907 | 28 101 | 31 177 | 29 819 | 53 866 | 48 810 | 62 722 | 61 772 | 64 793 | 67 779 | 93 110 | 92 095 | 101 031 | 83 828 | 87 420 | 104 828 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4704 | 3926 | 6727 | 3409 | 10 567 | 11 158 | 15 311 | 14 025 | 14 335 | 17 206 | 12 957 | 12 367 | 21 109 | 15 819 | 11 010 | 17 865 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 583 | 23 729 | 23 684 | 23 239 | 22 822 | 22 405 |
| Saistības kopā | 4704 | 3926 | 6727 | 3409 | 10 567 | 11 158 | 15 311 | 14 025 | 14 335 | 17 206 | 37 540 | 36 096 | 44 793 | 39 058 | 33 832 | 40 270 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 89 | 9972 | 5775 | 6360 | 13 547 | 2053 | 11 959 | 6936 | 9311 | 115 | 4997 | 429 | 353 | -11 468 | 8818 | 10 970 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 203 | 24 175 | 24 450 | 26 410 | 43 299 | 37 652 | 47 388 | 47 747 | 50 458 | 50 573 | 55 570 | 55 999 | 56 238 | 44 770 | 53 588 | 64 558 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6712 | 8998 | 9695 | 14 455 | 14 184 | 13 305 | 15 362 | 14 772 | 20 099 | 14 253 | 15 815 | 14 217 | 9737 | 12 105 | 12 439 | 13 365 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 | 10 268 | 5932 | 6731 | 14 220 | 2788 | 11 959 | 6936 | 9311 | 115 | 4997 | 429 | 353 | -11 468 | 8818 | 10 970 |
| EBITDA | 621 | 10 953 | 6446 | 7002 | 14 648 | 3445 | 12 881 | 8194 | 10 390 | 1877 | 7545 | 3246 | 5323 | -8568 | 10 768 | 11 970 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 89 | 10 258 | 5932 | 6731 | 14 220 | 2788 | 11 959 | 6936 | 9311 | 115 | 4997 | 429 | 353 | -11 468 | 8818 | 10 970 |
| Pārskata gada peļņa | 89 | 9972 | 5775 | 6360 | 13 547 | 2053 | 11 959 | 6936 | 9311 | 115 | 4997 | 429 | 353 | -11 468 | 8818 | 10 970 |
| Darbaspēka izmaksas | 524 | 599 | 599 | 673 | 4808 | 5343 | 5491 | 5640 | 6407 | 6128 | 6437 | 7419 | 7419 | 8973 | 10 262 | 10 764 |
| Nolietojums | 590 | 685 | 514 | 271 | 428 | 657 | 922 | 1258 | 1079 | 1762 | 2548 | 2817 | 4970 | 2900 | 1950 | 1000 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 5500 | 4400 | 0 | 7700 | 2223 | 6577 | 6600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "ANCES" SIA
Pārskats
"ANCES" SIA (reģ. nr. 44103044391) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Naukšēnu pag., "Jaunpeitēni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 365 €, par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš (12 439 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 970 € (82,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 365 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 104 828 € un pašu kapitāls 64 558 € (61,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.