Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN AKMENS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 397 | 14 728 | 42 795 | 22 319 | 31 841 | 27 271 | 74 120 | 35 842 | 47 156 | 40 217 | 64 725 | 111 740 | 61 997 | 80 352 | 197 394 | 130 892 | 93 848 | 31 619 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9065 | 6838 | 4658 | 3152 | 5233 | 8515 | 32 762 | 45 067 | 33 056 | 21 883 | 16 297 | 5860 | 2208 | 603 | 35 615 | 81 020 | 78 289 | 51 833 |
| Aktīvi kopā | 27 462 | 21 566 | 47 453 | 25 471 | 37 074 | 35 786 | 106 882 | 80 909 | 80 212 | 62 100 | 81 022 | 117 600 | 64 205 | 80 955 | 233 009 | 211 912 | 172 137 | 83 452 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 374 | 18 565 | 25 354 | 2933 | 5902 | 3137 | 44 916 | 14 580 | 30 140 | 21 211 | 29 291 | 51 007 | 35 705 | 57 315 | 102 098 | 66 956 | 43 464 | 21 186 |
| Ilgtermiņa saistības | 459 | 0 | 13 900 | 12 600 | 10 100 | 10 300 | 27 787 | 29 831 | 22 836 | 18 390 | 17 256 | 17 256 | 17 256 | 17 256 | 17 256 | 41 066 | 31 553 | 20 936 |
| Saistības kopā | 25 833 | 18 565 | 39 254 | 15 533 | 16 002 | 13 437 | 72 703 | 44 411 | 52 976 | 39 601 | 46 547 | 68 263 | 52 961 | 74 571 | 119 354 | 108 022 | 75 017 | 42 122 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -371 | 1372 | 5198 | 1739 | 11 134 | 1277 | 2379 | 2318 | -9262 | -4737 | 11 976 | 14 862 | -38 094 | -4860 | 107 274 | -9766 | -6769 | -55 790 |
| Pašu kapitāls kopā | 1629 | 3001 | 8199 | 9938 | 21 072 | 22 349 | 34 179 | 36 498 | 27 236 | 22 499 | 34 475 | 49 337 | 11 244 | 6384 | 113 655 | 103 890 | 97 120 | 41 330 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 32 876 | 55 224 | 135 299 | 135 862 | 162 083 | 292 864 | 359 906 | 356 783 | 447 532 | 204 069 | 597 801 | 333 288 | 73 610 | 428 528 | 824 292 | 489 556 | 522 071 | 325 969 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 86 | 918 | 9169 | 2177 | 12 760 | 1277 | 2379 | 3344 | -8596 | -4412 | 12 114 | 14 931 | -38 094 | -4860 | 107 274 | -7941 | -4871 | -54 671 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 88 | 913 | 6112 | 2168 | 12 760 | 1277 | 2379 | 2318 | -9262 | -4709 | 11 976 | 14 862 | -38 094 | -4860 | 107 274 | -9756 | -6769 | -55 665 |
| Pārskata gada peļņa | -371 | 1372 | 5198 | 1739 | 11 134 | 1277 | 2379 | 2318 | -9262 | -4737 | 11 976 | 14 862 | -38 094 | -4860 | 107 274 | -9766 | -6769 | -55 790 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN AKMENS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN AKMENS" (reģ. nr. 44103048321) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Staicele, Dzirnavu iela 12 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 325 969 €, par 37,6% mazāk nekā gadu iepriekš (522 071 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 55 790 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 162 985 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 83 452 € un pašu kapitāls 41 330 € (49,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.