Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMFORDS EZERNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 115 926 | 134 518 | 690 | 5631 | 11 110 | 2613 | 29 963 | 23 414 | 17 329 | 11 134 | 15 515 | 17 625 | 13 255 | 20 000 | 14 000 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 640 | 43 685 | 212 791 | 273 803 | 249 731 | 465 433 | 439 535 | 399 877 | 361 851 | 356 090 | 331 500 | 314 144 | 317 614 | 296 991 | 299 250 |
| Aktīvi kopā | 167 566 | 178 203 | 213 481 | 279 434 | 260 841 | 468 046 | 469 498 | 423 291 | 379 180 | 367 224 | 347 015 | 331 769 | 330 869 | 316 991 | 313 250 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 150 604 | 168 641 | 51 056 | 80 528 | 43 485 | 46 364 | 37 105 | 19 415 | 14 047 | 15 281 | 15 077 | 14 497 | 9272 | 2395 | 12 898 |
| Ilgtermiņa saistības | 4953 | 3619 | 149 151 | 177 649 | 172 519 | 159 284 | 150 227 | 122 738 | 92 950 | 78 000 | 61 464 | 49 000 | 53 287 | 59 782 | 66 415 |
| Saistības kopā | 155 557 | 172 260 | 200 207 | 258 177 | 216 004 | 205 648 | 187 332 | 142 153 | 106 997 | 93 281 | 76 541 | 63 497 | 62 559 | 62 177 | 79 313 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6872 | -6066 | 10 252 | 2370 | 23 580 | -439 | 6768 | -1028 | 4078 | 732 | 609 | -856 | -818 | -14 314 | -35 191 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 009 | 5943 | 13 274 | 21 257 | 44 837 | 262 398 | 282 166 | 281 138 | 272 183 | 273 943 | 270 474 | 268 272 | 268 310 | 254 814 | 233 937 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 218 | 63 966 | 26 475 | 76 149 | 82 053 | 53 058 | 71 370 | 34 722 | 41 685 | 45 628 | 38 484 | 46 342 | 42 707 | 8828 | 13 647 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6709 | -482 | 10 252 | 2470 | 29 733 | 1311 | 11 153 | 5418 | 10 071 | 5480 | 4576 | 2569 | 3150 | -13 683 | -35 191 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6709 | -5644 | 10 252 | 2470 | 29 569 | -439 | 6768 | -1028 | 4078 | 732 | 609 | -856 | -818 | -14 314 | -35 191 |
| Pārskata gada peļņa | -6872 | -6066 | 10 252 | 2370 | 23 580 | -439 | 6768 | -1028 | 4078 | 732 | 609 | -856 | -818 | -14 314 | -35 191 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMFORDS EZERNIEKI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMFORDS EZERNIEKI" (reģ. nr. 44103051552) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Āra iela 33.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 647 €, par 54,6% vairāk nekā gadu iepriekš (8828 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 191 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 647 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 313 250 € un pašu kapitāls 233 937 € (74,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (31,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.