SIA "SORMA PLUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 19 501 € (58% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 225 | 33 202 | 14 660 | 142 514 | 188 886 | 31 173 | 78 343 | 36 011 | 202 468 | 2414 | 19 434 | 10 905 | 153 484 | 20 241 | 33 009 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 31 000 | 31 000 | 155 521 | 182 179 | 142 504 | 293 923 | 265 801 | 214 582 | 144 672 | 218 598 | 216 413 | 216 413 | 136 770 | 270 511 | 267 229 |
| Aktīvi kopā | 31 225 | 64 202 | 170 181 | 324 693 | 331 390 | 325 096 | 344 144 | 250 593 | 347 140 | 221 012 | 235 847 | 227 318 | 290 254 | 290 752 | 300 238 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 137 | 54 281 | 30 864 | 46 526 | 122 286 | 137 007 | 225 352 | 191 473 | 287 753 | 103 704 | 136 740 | 171 043 | 258 139 | 256 980 | 195 871 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 67 651 | 67 587 | 38 283 | 8319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 137 | 54 281 | 98 515 | 114 113 | 160 569 | 145 326 | 225 352 | 191 473 | 287 753 | 103 704 | 136 740 | 171 043 | 258 139 | 256 980 | 195 871 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1245 | 2833 | 61 303 | 107 732 | 58 675 | 12 022 | 39 022 | 40 328 | 4833 | 57 921 | -18 201 | -42 833 | -24 160 | 1657 | 90 096 |
| Pašu kapitāls kopā | 7088 | 9921 | 71 224 | 209 075 | 167 748 | 179 770 | 118 792 | 59 120 | 59 387 | 117 308 | 99 107 | 56 275 | 32 115 | 33 772 | 104 367 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 3714 | 141 117 | 286 157 | 239 726 | 57 904 | 156 113 | 101 845 | 119 608 | 81 300 | 34 520 | 60 650 | 54 134 | 80 291 | 297 259 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1245 | 3095 | 63 999 | 122 915 | 70 826 | 14 015 | 47 982 | 41 447 | 5781 | 58 648 | -17 502 | -42 062 | -22 740 | 3144 | 96 109 |
| EBITDA | -1245 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1245 | 3095 | 61 322 | 120 569 | 69 187 | 13 040 | 47 610 | 41 443 | 5781 | 58 648 | -17 502 | -42 062 | -22 740 | 3144 | 96 109 |
| Pārskata gada peļņa | -1245 | 2833 | 61 303 | 107 732 | 58 675 | 12 022 | 39 022 | 40 328 | 4833 | 57 921 | -18 201 | -42 833 | -24 160 | 1657 | 90 096 |
| Darbaspēka izmaksas | 3 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 100 002 | 0 | 100 000 | 100 000 | 4566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 501 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SORMA PLUS"
Pārskats
SIA "SORMA PLUS" (reģ. nr. 44103054436) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Alūksnes nov., Alsviķu pag., "Stārķi 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 297 259 €, par 270% vairāk nekā gadu iepriekš (80 291 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 90 096 € (30,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 99 086 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 300 238 € un pašu kapitāls 104 367 € (34,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (44%): SIA "Setux".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.