SIA "J-PARKS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 301 | 13 718 | 12 170 | 59 191 | 8988 | 10 131 | 12 947 | 21 548 | 22 805 | 30 460 | 30 220 | 31 020 | 33 650 | 34 925 | 38 255 | 37 166 | 83 254 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7701 | 15 382 | 69 573 | 82 240 | 132 248 | 167 710 | 156 283 | 147 157 | 147 601 | 141 970 | 59 946 | 58 861 | 58 570 | 55 967 | 50 155 | 51 438 | 68 018 |
| Aktīvi kopā | 19 002 | 29 100 | 81 743 | 141 431 | 141 236 | 177 841 | 169 230 | 168 705 | 170 406 | 172 430 | 90 166 | 89 881 | 92 220 | 90 892 | 88 410 | 88 604 | 151 272 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2786 | 6471 | 3997 | 74 707 | 10 992 | 14 132 | 13 051 | 6214 | 2125 | 3077 | 3701 | 2985 | 2789 | 7826 | 4863 | 7938 | 38 365 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 30 620 | 15 710 | 97 937 | 139 913 | 148 206 | 158 087 | 163 149 | 168 311 | 80 789 | 88 771 | 96 071 | 88 318 | 81 801 | 77 623 | 100 850 |
| Saistības kopā | 2786 | 6471 | 34 617 | 90 417 | 108 929 | 154 045 | 161 257 | 164 301 | 165 274 | 171 388 | 84 490 | 91 756 | 98 860 | 96 144 | 86 664 | 85 561 | 139 215 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 216 | 6413 | 24 496 | 3888 | -18 707 | -22 174 | -15 817 | -3569 | 728 | -4089 | 4634 | -7551 | -4766 | 1388 | 6998 | 1297 | 9014 |
| Pašu kapitāls kopā | 16 216 | 22 629 | 47 126 | 51 014 | 32 307 | 23 796 | 7973 | 4404 | 5132 | 1042 | 5676 | -1875 | -6640 | -5252 | 1746 | 3043 | 12 057 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 122 | 20 339 | 55 449 | 28 820 | 14 572 | 8915 | 19 616 | 32 144 | 38 665 | 24 517 | 18 174 | 8551 | 8943 | 16 421 | 21 053 | 7552 | 17 440 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 438 | 7004 | 28 559 | 4370 | -17 904 | -21 062 | -14 002 | -2960 | 1181 | -3573 | 4634 | -7551 | -4766 | 1388 | 6998 | 1297 | 9014 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 327 | 6863 | 28 388 | 3888 | -18 651 | -21 874 | -14 875 | -3569 | 728 | -4089 | 4634 | -7551 | -4766 | 1388 | 6998 | 1297 | 9014 |
| Pārskata gada peļņa | 14 216 | 6413 | 24 496 | 3888 | -18 707 | -22 174 | -15 817 | -3569 | 728 | -4089 | 4634 | -7551 | -4766 | 1388 | 6998 | 1297 | 9014 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "J-PARKS"
Pārskats
SIA "J-PARKS" (reģ. nr. 44103054597) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Brenguļu pag., "Stores".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 17 440 €, par 131% vairāk nekā gadu iepriekš (7552 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 9014 € (51,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 440 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 151 272 € un pašu kapitāls 12 057 € (8,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.