STADIUM SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 346 447 | 351 605 | 352 051 | 327 676 | 323 351 | 305 438 | 308 648 | 307 230 | 317 020 | 316 915 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 145 626 | 99 006 | 99 006 | 99 006 | 86 058 | 86 058 | 86 058 | 86 058 | 86 058 | 86 058 |
| Aktīvi kopā | 492 073 | 450 611 | 451 057 | 426 682 | 409 409 | 391 496 | 394 706 | 393 288 | 403 078 | 402 973 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 412 863 | 366 747 | 365 884 | 346 763 | 331 288 | 315 514 | 315 670 | 319 935 | 346 385 | 342 241 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 412 863 | 366 747 | 365 884 | 346 763 | 331 288 | 315 514 | 315 670 | 319 935 | 346 385 | 342 241 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9981 | 4654 | 1309 | 246 | -1798 | -2139 | 3053 | -2533 | 2340 | 4039 |
| Pašu kapitāls kopā | 79 210 | 83 864 | 85 173 | 79 919 | 78 121 | 75 982 | 79 036 | 73 353 | 56 693 | 60 732 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 586 | 4752 | 21 684 | 240 | 14 729 | 172 | 304 | 579 | 5705 | 6641 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 456 | 2035 | -3364 | -2194 | -4214 | -2814 | -3165 | -3622 | 1089 | 2165 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9921 | 5480 | 1314 | 251 | -1792 | -2134 | 3059 | -2522 | 2352 | 4048 |
| Pārskata gada peļņa | -9981 | 4654 | 1309 | 246 | -1798 | -2139 | 3053 | -2533 | 2340 | 4039 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 5500 | 0 | 0 | 0 | 3150 | 19 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "QUESS" SIA — 3 kopīgas personas
- "Slātava īpašumi" SIA — 3 kopīgas personas
- "VIDZEMES IEGULDĪJUMI" SIA — 3 kopīgas personas
- "BERNEKI" SIA — 2 kopīgas personas
- OZOLIŅA JURISPRUDENCES UN AUDITA SABIEDRĪBA SIA — 2 kopīgas personas
- "DARĪJUMU CENTRS" SIA
- "IT VISUS" SIA
- "UPĪŠA NAMI" SIA
- "VEDECE NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI" SIA
- "VIDZEMES PROJEKTI" SIA
- "ZILOŅU NAMI" SIA
- Gulbenes rajona Elstu piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība
Kopsavilkums: STADIUM SIA
Pārskats
STADIUM SIA (reģ. nr. 44103054987) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., Brandeļi, "Vecbrandeļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6641 €, par 16,4% vairāk nekā gadu iepriekš (5705 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 15,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 4039 € (60,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 6641 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 402 973 € un pašu kapitāls 60 732 € (15,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.