SIA PG WoodAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 1 333 617 € (51% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 281 677 | 597 007 | 810 265 | 962 174 | 1 317 897 | 1 581 051 | 1 759 605 | 2 254 623 | 3 586 587 | 3 997 784 | 3 194 188 | 2 660 434 | 742 486 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5076 | 4066 | 31 896 | 29 236 | 3517 | 4217 | 34 023 | 30 808 | 21 694 | 23 072 | 11 512 | 7368 | 4872 |
| Aktīvi kopā | 286 753 | 601 073 | 842 161 | 991 410 | 1 321 414 | 1 585 268 | 1 793 628 | 2 285 431 | 3 608 281 | 4 020 856 | 3 205 700 | 2 667 802 | 747 358 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 88 953 | 148 606 | 186 386 | 69 537 | 216 029 | 239 691 | 86 242 | 95 029 | 95 529 | 186 994 | 53 477 | 76 622 | 82 206 |
| Ilgtermiņa saistības | 31 | 721 | 25 004 | 18 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 88 984 | 149 327 | 211 390 | 87 689 | 216 029 | 239 691 | 86 242 | 95 029 | 95 529 | 186 994 | 53 477 | 76 622 | 82 206 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 85 204 | 167 100 | 182 270 | 271 911 | 201 664 | 240 192 | 361 809 | 483 016 | 1 322 350 | 1 221 109 | 5919 | -561 043 | -592 411 |
| Pašu kapitāls kopā | 197 769 | 448 501 | 630 771 | 903 721 | 1 105 385 | 1 345 577 | 1 707 386 | 2 190 402 | 3 512 752 | 3 833 862 | 3 152 223 | 2 591 180 | 665 152 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 460 379 | 3 083 844 | 2 921 386 | 3 249 509 | 3 616 740 | 4 806 065 | 5 030 565 | 5 942 208 | 9 178 957 | 6 752 145 | 2 143 726 | 2 520 312 | 2 647 600 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 105 812 | 205 389 | 224 304 | 325 949 | 244 634 | 251 766 | 371 200 | 492 881 | 1 332 950 | 1 226 281 | 14 647 | -558 911 | -302 173 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 99 527 | 198 027 | 213 931 | 319 892 | 239 557 | 240 616 | 361 896 | 483 016 | 1 322 350 | 1 221 109 | 5919 | -560 554 | -302 173 |
| Pārskata gada peļņa | 85 204 | 167 100 | 182 270 | 271 911 | 201 664 | 240 192 | 361 809 | 483 016 | 1 322 350 | 1 221 109 | 5919 | -561 043 | -592 411 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 899 999 | 687 558 | 0 | 1 333 617 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA PG Wood
Pārskats
SIA PG Wood (reģ. nr. 44103055126) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Beātes iela 62.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 647 600 €, par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 520 312 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 592 411 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 661 900 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 747 358 € un pašu kapitāls 665 152 € (89,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir PG Wood, LLC.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.