Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauku mērnieks"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1695 | 1513 | 1505 | 1809 | 2531 | 2417 | 2323 | 2230 | 2136 | 2038 | 1818 | 17 666 | 44 078 | 74 951 | 126 940 | 178 128 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 910 | 20 718 | 52 820 | 75 432 | 70 064 |
| Aktīvi kopā | 1695 | 1513 | 1505 | 1809 | 2531 | 2417 | 2323 | 2230 | 2136 | 2038 | 1818 | 43 576 | 64 796 | 127 771 | 202 372 | 248 192 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 74 | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 47 | 47 | 52 052 | 25 391 | 58 998 | 97 482 | 99 089 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 035 | 50 065 | 71 774 | 43 414 |
| Saistības kopā | 74 | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 47 | 47 | 52 052 | 58 426 | 109 063 | 169 256 | 142 503 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -470 | -108 | -8 | 304 | -93 | -95 | -94 | -93 | -94 | -96 | -220 | -10 247 | 14 846 | 12 338 | 14 408 | 72 573 |
| Pašu kapitāls kopā | 1621 | 1513 | 1505 | 1809 | 2481 | 2367 | 2273 | 2180 | 2086 | 1991 | 1771 | -8476 | 6370 | 18 708 | 33 116 | 105 689 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 170 | 0 | 25 | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 134 | 129 138 | 165 614 | 298 423 | 421 874 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -470 | -108 | -8 | 304 | -43 | -45 | -44 | -43 | -44 | -46 | -170 | -9903 | 15 342 | 13 660 | 17 320 | 75 312 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -470 | -108 | -8 | 304 | -43 | -45 | -44 | -43 | -44 | -46 | -170 | -10 165 | 14 846 | 12 338 | 14 534 | 72 649 |
| Pārskata gada peļņa | -470 | -108 | -8 | 304 | -93 | -95 | -94 | -93 | -94 | -96 | -220 | -10 247 | 14 846 | 12 338 | 14 408 | 72 573 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 6 | 9 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauku mērnieks Vidzemē" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LVKV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZIF BŪVE" — 2 kopīgas personas
- "Valmiera Summer Cup"
- SIA "L.P. JANA"
- SIA "SIM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tīrs un tīrāks"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zvidzienas lauki"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauku mērnieks"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauku mērnieks" (reģ. nr. 44103055516) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Meža iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 421 874 €, par 41,4% vairāk nekā gadu iepriekš (298 423 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 68,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 72 573 € (17,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 452 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 248 192 € un pašu kapitāls 105 689 € (42,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.