Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sars Auto"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1565 | 41 177 | 49 629 | 52 096 | 63 797 | 79 980 | 78 127 | 85 837 | 78 245 | 60 326 | 59 530 | 47 419 | 64 678 | 99 455 | 99 258 | 129 607 | 117 618 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2500 | 13 688 | 15 328 | 20 948 | 19 052 | 47 081 | 28 256 | 23 946 | 18 554 | 16 538 | 43 601 | 43 209 | 33 629 | 40 477 | 78 904 | 77 292 | 78 602 |
| Aktīvi kopā | 4065 | 54 865 | 64 957 | 73 044 | 82 849 | 127 061 | 106 383 | 109 783 | 96 799 | 76 864 | 103 131 | 90 628 | 98 307 | 139 932 | 178 162 | 206 899 | 196 220 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 520 | 2629 | 12 066 | 22 138 | 21 626 | 29 876 | 17 951 | 40 612 | 47 845 | 86 831 | 94 235 | 84 907 | 76 862 | 76 723 | 89 390 | 115 418 | 83 983 |
| Ilgtermiņa saistības | 2592 | 52 313 | 55 003 | 57 237 | 54 189 | 83 964 | 82 971 | 61 869 | 55 043 | 37 021 | 44 050 | 33 872 | 29 947 | 27 467 | 46 381 | 61 772 | 49 179 |
| Saistības kopā | 3112 | 54 942 | 67 069 | 79 375 | 75 815 | 113 840 | 100 922 | 102 481 | 102 888 | 123 852 | 138 285 | 118 779 | 106 809 | 104 190 | 135 771 | 177 190 | 133 162 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1047 | -1143 | -2179 | -4360 | 12 892 | 3140 | -8048 | 1841 | -13 391 | -40 899 | 11 834 | 7003 | 19 649 | 44 244 | 6649 | -12 682 | 33 349 |
| Pašu kapitāls kopā | 953 | -190 | -2369 | -6729 | 6163 | 11 909 | 3861 | 7302 | -6089 | -46 988 | -35 154 | -28 151 | -8502 | 35 742 | 42 391 | 29 709 | 63 058 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 693 | 45 164 | 88 237 | 199 876 | 164 482 | 333 731 | 308 394 | 270 741 | 204 251 | 232 607 | 302 192 | 207 638 | 242 591 | 249 612 | 413 871 | 406 659 | 305 817 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1025 | 1640 | 1331 | -1287 | 16 134 | 7488 | -5530 | 4871 | -10 869 | -38 129 | 17 455 | 12 281 | 24 588 | 49 011 | 12 761 | -7056 | 36 418 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1047 | -1143 | -2179 | -4360 | 12 892 | 3238 | -8048 | 2392 | -13 275 | -40 899 | 11 837 | 7003 | 19 649 | 44 244 | 6649 | -12 682 | 33 349 |
| Pārskata gada peļņa | -1047 | -1143 | -2179 | -4360 | 12 892 | 3140 | -8048 | 1841 | -13 391 | -40 899 | 11 834 | 7003 | 19 649 | 44 244 | 6649 | -12 682 | 33 349 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sars Auto"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sars Auto" (reģ. nr. 44103055662) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Vaives pag., "Purteteri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 305 817 €, par 24,8% mazāk nekā gadu iepriekš (406 659 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 349 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 76 454 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 196 220 € un pašu kapitāls 63 058 € (32,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.