Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cefejs 9"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 144 | 14 975 | 11 636 | 12 343 | 18 196 | 19 139 | 24 661 | 22 507 | 20 679 | 23 107 | 21 939 | 19 972 | 23 213 | 21 891 | 24 584 | 974 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8 | 0 | 65 | 0 | 0 | 198 | 0 | 0 | 0 | 170 | 15 | 428 | 238 | 0 | 569 | 569 |
| Aktīvi kopā | 10 152 | 14 975 | 11 701 | 12 343 | 18 196 | 19 337 | 24 661 | 22 507 | 20 679 | 23 277 | 21 954 | 20 400 | 23 451 | 21 891 | 25 153 | 1543 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1977 | 1509 | 2230 | 4024 | 6026 | 5148 | 6438 | 7215 | 5193 | 5397 | 4968 | 3086 | 5271 | 5187 | 9077 | 8197 |
| Ilgtermiņa saistības | 22 020 | 35 020 | 48 520 | 59 996 | 98 681 | 120 570 | 137 425 | 142 931 | 151 115 | 159 286 | 167 966 | 172 181 | 179 995 | 191 545 | 208 115 | 220 554 |
| Saistības kopā | 23 997 | 36 529 | 50 750 | 64 020 | 104 707 | 125 718 | 143 863 | 150 146 | 156 308 | 164 683 | 172 934 | 175 267 | 185 266 | 196 732 | 217 192 | 228 751 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 845 | -7709 | -17 495 | -12 628 | -12 982 | -19 870 | -12 821 | -8437 | -7990 | -5773 | -9574 | -3887 | -6948 | -13 027 | -17 198 | -35 168 |
| Pašu kapitāls kopā | -13 845 | -21 554 | -39 049 | -51 677 | -86 511 | -106 381 | -119 202 | -127 639 | -135 629 | -141 406 | -150 980 | -154 867 | -161 815 | -174 841 | -192 039 | -227 208 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 53 871 | 29 898 | 30 337 | 26 928 | 24 462 | 24 304 | 29 487 | 38 230 | 33 517 | 38 863 | 24 027 | 23 071 | 25 028 | 19 033 | 19 091 | 3770 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 710 | -7566 | -17 337 | -12 507 | -12 772 | -19 674 | -12 821 | -8437 | -7990 | -5773 | -9574 | -3887 | -6948 | -13 027 | -17 198 | -35 168 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 708 | -7591 | -17 375 | -12 507 | -12 772 | -19 674 | -12 821 | -8437 | -7990 | -5773 | -9574 | -3887 | -6948 | -13 027 | -17 198 | -35 168 |
| Pārskata gada peļņa | -15 845 | -7709 | -17 495 | -12 628 | -12 982 | -19 870 | -12 821 | -8437 | -7990 | -5773 | -9574 | -3887 | -6948 | -13 027 | -17 198 | -35 168 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cefejs 9"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cefejs 9" (reģ. nr. 44103056117) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Cēsu iela 31 - 78.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3770 €, par 80,3% mazāk nekā gadu iepriekš (19 091 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 16,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 168 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1257 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-227 208 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.