"JOSA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 369 | 24 788 | 88 948 | 81 144 | 204 851 | 142 111 | 94 524 | 113 657 | 81 600 | 88 327 | 180 831 | 211 547 | 240 897 | 208 974 | 112 598 | 182 163 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2083 | 1878 | 3980 | 60 538 | 80 604 | 59 716 | 88 834 | 85 234 | 205 151 | 211 149 | 172 298 | 280 285 | 264 120 | 245 888 | 179 898 | 117 179 |
| Aktīvi kopā | 25 452 | 26 666 | 92 928 | 141 682 | 285 455 | 201 827 | 183 358 | 198 891 | 286 751 | 299 476 | 353 129 | 491 832 | 505 017 | 454 862 | 292 496 | 299 342 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 771 | 1739 | 64 408 | 92 843 | 160 441 | 104 774 | 94 217 | 107 869 | 62 082 | 61 040 | 77 783 | 106 207 | 86 010 | 95 894 | 93 478 | 86 165 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 873 | 28 045 | 16 660 | 71 154 | 83 045 | 49 793 | 50 788 | 11 220 | 54 399 | 46 133 | 40 351 | 57 670 | 40 186 | 37 828 | 23 973 | 14 401 |
| Saistības kopā | 17 644 | 29 784 | 81 068 | 163 997 | 243 486 | 154 567 | 145 005 | 119 089 | 116 481 | 107 173 | 118 134 | 163 877 | 126 196 | 133 722 | 117 451 | 100 566 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5808 | -10 926 | 14 149 | -37 093 | 72 867 | 7994 | -7537 | 41 449 | 90 468 | 22 033 | 42 692 | 92 960 | 50 865 | -57 682 | -146 095 | 23 731 |
| Pašu kapitāls kopā | 7808 | -3118 | 11 031 | -24 565 | 37 915 | 45 890 | 38 353 | 79 802 | 170 270 | 192 303 | 234 995 | 327 955 | 378 821 | 321 140 | 175 045 | 198 776 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 90 091 | 323 902 | 609 146 | 507 774 | 999 648 | 486 607 | 736 581 | 699 550 | 1 015 464 | 621 935 | 788 621 | 1 052 241 | 1 447 595 | 838 515 | 815 850 | 585 973 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5807 | -10 052 | 16 846 | -35 361 | 80 467 | 17 804 | -3019 | 54 117 | 93 901 | 27 288 | 48 766 | 97 022 | 57 929 | -49 253 | -138 522 | 25 998 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5808 | -10 051 | 16 846 | -37 093 | 74 696 | 13 126 | -7537 | 49 868 | 90 552 | 22 054 | 42 803 | 94 413 | 52 168 | -57 139 | -145 877 | 23 902 |
| Pārskata gada peļņa | 5808 | -10 926 | 14 149 | -37 093 | 72 867 | 7994 | -7537 | 41 449 | 90 468 | 22 033 | 42 692 | 92 960 | 50 865 | -57 682 | -146 095 | 23 731 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "JOSA" SIA
Pārskats
"JOSA" SIA (reģ. nr. 44103058508) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Lauku iela 14A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 585 973 €, par 28,2% mazāk nekā gadu iepriekš (815 850 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 23 731 € (4,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 146 493 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 299 342 € un pašu kapitāls 198 776 € (66,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.