"HOFNERS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 52 234 | 11 204 | 4296 | 6374 | 15 805 | 54 442 | 63 593 | 83 305 | 84 444 | 100 371 | 121 241 | 137 336 | 151 599 | 144 069 | 131 815 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 104 585 | 65 158 | 28 858 | 2551 | 189 | 1668 | 928 | 349 | 0 | 0 | 0 | 1300 | 1395 | 107 | 2091 |
| Aktīvi kopā | 156 819 | 76 362 | 33 154 | 8925 | 15 994 | 56 110 | 64 521 | 83 654 | 84 444 | 100 371 | 121 241 | 138 636 | 152 994 | 144 176 | 133 906 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 84 921 | 14 106 | 6603 | 1063 | 1567 | 1023 | 1062 | 1603 | 1131 | 1035 | 1090 | 1072 | 4654 | 2001 | 5233 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 20 000 | 23 054 | 45 523 | 44 723 | 64 740 | 75 740 | 68 740 | 68 760 | 69 960 | 70 230 | 70 230 | 80 780 | 58 631 | 33 630 |
| Saistības kopā | 84 921 | 34 106 | 29 657 | 46 586 | 46 290 | 65 763 | 76 802 | 70 343 | 69 891 | 70 995 | 71 320 | 71 302 | 85 434 | 60 632 | 38 863 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 44 683 | -29 642 | -38 759 | -42 638 | 7365 | 20 661 | -2628 | 25 592 | 1242 | 14 823 | 20 545 | 17 413 | 226 | 15 984 | 11 499 |
| Pašu kapitāls kopā | 71 898 | 42 256 | 3497 | -37 661 | -30 296 | -9653 | -12 281 | 13 311 | 14 553 | 29 376 | 49 921 | 67 334 | 67 560 | 83 544 | 95 043 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 210 913 | 97 240 | 40 964 | 16 660 | 35 251 | 122 198 | 178 734 | 254 240 | 286 392 | 231 622 | 216 991 | 308 199 | 243 167 | 273 784 | 244 735 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 47 249 | -29 642 | -38 759 | -42 638 | 7365 | 20 661 | -2628 | 25 592 | 1242 | 14 823 | 20 545 | 17 413 | 226 | 15 984 | 11 499 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 47 249 | -29 642 | -38 759 | -42 638 | 7365 | 20 661 | -2628 | 25 592 | 1242 | 14 823 | 20 545 | 17 413 | 226 | 15 984 | 11 499 |
| Pārskata gada peļņa | 44 683 | -29 642 | -38 759 | -42 638 | 7365 | 20 661 | -2628 | 25 592 | 1242 | 14 823 | 20 545 | 17 413 | 226 | 15 984 | 11 499 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "HOFNERS" SIA
Pārskats
"HOFNERS" SIA (reģ. nr. 44103058993) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Bebru iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 244 735 €, par 10,6% mazāk nekā gadu iepriekš (273 784 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 11 499 € (4,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 578 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 133 906 € un pašu kapitāls 95 043 € (71,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.