"M.F." SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 146 | 1417 | 2626 | 2730 | 1750 | 3536 | 2532 | 13 876 | 10 135 | 11 747 | 13 790 | 11 509 | 8418 | 4275 | 2878 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 378 | 221 | 20 831 | 19 402 | 17 974 | 16 546 | 12 892 | 12 246 | 11 885 | 11 524 | 11 163 | 10 667 | 43 | 43 |
| Aktīvi kopā | 146 | 1795 | 2847 | 23 561 | 21 152 | 21 510 | 19 078 | 26 768 | 22 381 | 23 632 | 25 314 | 22 672 | 19 085 | 4318 | 2921 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 354 | 2220 | 2869 | 9019 | 13 487 | 16 691 | 15 576 | 18 412 | 19 849 | 28 226 | 32 140 | 24 678 | 22 966 | 8489 | 9172 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 15 633 | 12 745 | 9726 | 7096 | 14 400 | 2400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 354 | 2220 | 2869 | 24 652 | 26 232 | 26 417 | 22 672 | 32 812 | 22 249 | 28 226 | 32 140 | 24 678 | 22 966 | 8489 | 9172 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -213 | -217 | -1592 | -1821 | -3989 | 179 | 1313 | -2389 | 6176 | -4726 | -2232 | 4820 | -1875 | -290 | -2080 |
| Pašu kapitāls kopā | -208 | -425 | -22 | -1091 | -5080 | -4907 | -3594 | -6044 | 132 | -4594 | -6826 | -2006 | -3881 | -4171 | -6251 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1712 | 20 135 | 29 161 | 49 018 | 48 339 | 63 530 | 59 295 | 64 887 | 75 101 | 86 124 | 106 727 | 107 699 | 127 306 | 111 237 | 111 348 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -213 | -217 | -1592 | -1307 | -3627 | 179 | 1313 | -2384 | 6206 | -4627 | -2232 | 4820 | -1875 | -134 | -2080 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -213 | -217 | -1592 | -1696 | -3860 | 179 | 1313 | -2384 | 6206 | -4627 | -2232 | 4820 | -1875 | -290 | -2080 |
| Pārskata gada peļņa | -213 | -217 | -1592 | -1821 | -3989 | 179 | 1313 | -2389 | 6176 | -4726 | -2232 | 4820 | -1875 | -290 | -2080 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "M.F." SIA
Pārskats
"M.F." SIA (reģ. nr. 44103059537) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Cēsu iela 24 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 111 348 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 34,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2080 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 55 674 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-6251 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.