Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mežs un lauks"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 519 | 33 049 | 48 704 | 44 527 | 68 440 | 92 463 | 75 423 | 91 488 | 89 535 | 145 058 | 142 897 | 166 354 | 111 554 | 54 606 | 79 350 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1585 | 6308 | 19 466 | 21 824 | 13 470 | 11 380 | 21 956 | 15 225 | 10 340 | 9072 | 8994 | 9520 | 14 047 | 12 119 | 10 691 |
| Aktīvi kopā | 19 104 | 39 357 | 68 170 | 66 351 | 81 910 | 103 843 | 97 379 | 106 713 | 99 875 | 154 130 | 151 891 | 175 874 | 125 601 | 66 725 | 90 041 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7738 | 11 061 | 37 516 | 20 907 | 34 255 | 53 660 | 46 980 | 52 776 | 36 104 | 83 555 | 95 352 | 213 020 | 79 605 | 40 488 | 127 799 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 239 | 22 611 | 30 544 | 61 469 | 94 837 | 117 837 | 127 823 | 143 193 | 152 473 | 163 723 | 172 123 | 150 223 | 96 856 | 148 015 | 152 464 |
| Saistības kopā | 17 977 | 33 672 | 68 060 | 82 376 | 129 092 | 171 497 | 174 803 | 195 969 | 188 577 | 247 278 | 267 475 | 363 243 | 176 461 | 188 503 | 280 263 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1126 | 2947 | -5575 | -22 181 | -31 157 | -20 473 | -9770 | -11 832 | 649 | -4446 | -22 436 | -71 785 | 136 509 | -70 918 | -68 444 |
| Pašu kapitāls kopā | 1127 | 5685 | 110 | -16 025 | -47 182 | -67 654 | -77 424 | -89 256 | -88 702 | -93 148 | -115 584 | -187 369 | -50 860 | -121 778 | -190 222 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 92 140 | 158 335 | 266 325 | 316 230 | 259 471 | 318 719 | 279 427 | 132 673 | 259 894 | 176 723 | 523 177 | 729 953 | 929 786 | 519 494 | 353 146 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1126 | 3262 | -5575 | -22 181 | -31 157 | -20 473 | -9770 | -11 832 | 649 | -4446 | -22 436 | -71 785 | 136 509 | -70 918 | -64 822 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1126 | 3262 | -5575 | -22 181 | -31 157 | -20 473 | -9770 | -11 832 | 649 | -4446 | -22 436 | -71 785 | 136 509 | -70 918 | -68 444 |
| Pārskata gada peļņa | 1126 | 2947 | -5575 | -22 181 | -31 157 | -20 473 | -9770 | -11 832 | 649 | -4446 | -22 436 | -71 785 | 136 509 | -70 918 | -68 444 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mežs un lauks"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mežs un lauks" (reģ. nr. 44103063316) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., Kocēni, "Zemzari".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 353 146 €, par 32,0% mazāk nekā gadu iepriekš (519 494 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 68 444 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 287 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-190 222 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.