"RP ANDRAS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 196 | 8160 | 32 408 | 2852 | 3788 | 2346 | 3412 | 4946 | 30 490 | 190 895 | 370 610 | 335 047 | 192 761 | 359 998 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4238 | 357 | 324 | 139 | 7524 | 6199 | 6059 | 4323 | 9025 | 37 988 | 206 404 | 108 162 | 282 068 | 734 258 |
| Aktīvi kopā | 4434 | 8517 | 32 732 | 2991 | 11 312 | 8545 | 9471 | 9269 | 39 515 | 228 883 | 577 014 | 443 209 | 474 829 | 1 094 256 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 14 | 497 | 1990 | 3507 | 377 | 1590 | 870 | 18 792 | 21 486 | 185 108 | 151 396 | 94 173 | 260 938 |
| Ilgtermiņa saistības | 7193 | 14 393 | 41 280 | 8089 | 16 785 | 23 512 | 26 049 | 33 414 | 27 864 | 66 264 | 116 210 | 13 057 | 114 691 | 423 836 |
| Saistības kopā | 7193 | 14 407 | 41 777 | 10 079 | 20 292 | 23 889 | 27 639 | 34 284 | 46 656 | 87 750 | 301 318 | 164 453 | 208 864 | 684 774 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2760 | -3131 | -664 | 1957 | -1892 | -6364 | -2824 | -6847 | 17 874 | 145 274 | 134 564 | 3060 | -12 791 | 143 517 |
| Pašu kapitāls kopā | -2759 | -5890 | -9045 | -7088 | -8980 | -15 344 | -18 168 | -25 015 | -7141 | 141 133 | 275 696 | 278 756 | 265 965 | 409 482 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1500 | 21 880 | 94 385 | 5123 | 19 017 | 20 107 | 21 491 | 18 524 | 120 576 | 721 798 | 800 322 | 662 410 | 1 054 409 | 2 751 310 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2760 | -3131 | -664 | 2266 | -1892 | -6364 | -2824 | -6847 | 17 874 | 145 274 | 134 564 | 3060 | -12 791 | 143 517 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2760 | -3131 | -664 | 1957 | -1892 | -6364 | -2824 | -6847 | 17 874 | 145 274 | 134 564 | 3060 | -12 791 | 143 517 |
| Pārskata gada peļņa | -2760 | -3131 | -664 | 1957 | -1892 | -6364 | -2824 | -6847 | 17 874 | 145 274 | 134 564 | 3060 | -12 791 | 143 517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "RP ANDRAS" SIA
Pārskats
"RP ANDRAS" SIA (reģ. nr. 44103069906) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, "Andras".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 751 310 €, par 161% vairāk nekā gadu iepriekš (1 054 409 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 78,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 143 517 € (5,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 550 262 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 094 256 € un pašu kapitāls 409 482 € (37,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.