Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CELAR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1961 | 4486 | 10 966 | 21 196 | 20 318 | 16 155 | 28 396 | 24 336 | 22 381 | 38 447 | 137 207 | 85 507 | 87 971 | 113 023 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 1859 | 1582 | 1429 | 934 | 3814 | 3620 | 10 412 | 23 614 | 75 864 | 63 751 | 49 610 |
| Aktīvi kopā | 1961 | 4486 | 10 966 | 23 055 | 21 900 | 17 584 | 29 330 | 28 150 | 26 001 | 48 859 | 160 821 | 161 371 | 151 722 | 162 633 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2440 | 8733 | 25 170 | 24 221 | 0 | 0 | 0 | 73 262 | 66 421 | 57 113 | 58 527 | 77 578 | 65 712 | 60 224 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 783 | 44 992 | 53 936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 901 | 53 565 | 55 183 |
| Saistības kopā | 2440 | 8733 | 25 170 | 24 221 | 38 783 | 44 992 | 53 936 | 73 262 | 66 421 | 57 113 | 58 527 | 130 479 | 119 277 | 115 407 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -579 | -3768 | -9246 | 12 913 | -16 060 | -10 942 | 3299 | -19 034 | 4692 | 32 726 | 110 548 | -71 402 | 1553 | 14 781 |
| Pašu kapitāls kopā | -479 | -4247 | -15 290 | -2376 | -18 436 | -29 378 | -26 078 | -45 112 | -40 420 | -8254 | 102 294 | 30 892 | 32 445 | 47 226 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5758 | 18 464 | 66 784 | 123 167 | 148 225 | 168 101 | 188 973 | 150 020 | 135 882 | 239 163 | 454 332 | 316 485 | 293 893 | 311 959 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -579 | -3767 | -9236 | 12 917 | -16 031 | -10 646 | 5167 | -17 895 | 5685 | 33 944 | 110 558 | -68 229 | 5106 | 26 095 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -579 | -3768 | -9246 | 12 913 | -16 060 | -10 942 | 3299 | -19 034 | 4692 | 32 726 | 110 548 | -71 402 | 1553 | 14 781 |
| Pārskata gada peļņa | -579 | -3768 | -9246 | 12 913 | -16 060 | -10 942 | 3299 | -19 034 | 4692 | 32 726 | 110 548 | -71 402 | 1553 | 14 781 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | 9 | 8 | 5 | 3 | 1 | 6 | 12 | 10 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CELAR"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CELAR" (reģ. nr. 44103077405) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Vaidavas pag., Vaidava, Gaujas iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 311 959 €, par 6,1% vairāk nekā gadu iepriekš (293 893 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 781 € (4,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 392 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 162 633 € un pašu kapitāls 47 226 € (29,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.