SIA VERAMAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8786 | 8879 | 2506 | 1219 | 157 | 4799 | 708 | 1043 | 1656 | 8337 | 8131 | 2672 | 1298 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 500 | 996 | 618 | 222 | 88 | 39 | 0 | 247 | 1175 | 1796 | 1092 | 471 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9286 | 9875 | 3124 | 1441 | 245 | 4838 | 708 | 1290 | 2831 | 10 133 | 9223 | 3143 | 1298 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6365 | 5023 | 16 179 | 27 435 | 28 544 | 24 720 | 20 759 | 15 330 | 4801 | 598 | 1489 | 1334 | 9006 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6365 | 5023 | 16 179 | 27 435 | 28 544 | 24 720 | 20 759 | 15 330 | 4801 | 598 | 1489 | 1334 | 9006 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2920 | 1344 | -17 907 | -12 939 | -2305 | 8417 | -169 | 6011 | 12 070 | 11 505 | -1801 | -5925 | -11 517 |
| Pašu kapitāls kopā | 2921 | 4852 | -13 055 | -25 994 | -28 299 | -19 882 | -20 051 | -14 040 | -1970 | 9535 | 7734 | 1809 | -7708 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 889 | 34 473 | 5198 | 8217 | 5000 | 19 379 | 5161 | 9410 | 20 251 | 24 579 | 11 798 | 8096 | 3521 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2920 | 1344 | -18 334 | -12 939 | -1270 | 8627 | -165 | 6000 | 12 038 | 11 466 | -1923 | -5879 | -11 335 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2920 | 1344 | -17 907 | -12 939 | -2305 | 8627 | -165 | 6011 | 12 070 | 11 505 | -1801 | -5850 | -11 335 |
| Pārskata gada peļņa | 2920 | 1344 | -17 907 | -12 939 | -2305 | 8417 | -169 | 6011 | 12 070 | 11 505 | -1801 | -5925 | -11 517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA VERAM
Pārskats
SIA VERAM (reģ. nr. 44103081449) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Ēveles pag., Ēvele, "Atvases".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3521 €, par 56,5% mazāk nekā gadu iepriekš (8096 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 517 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3521 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-7708 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.