SIA GUSTAVSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8 | 489 | 514 | 265 | 1665 | 1595 | 1295 | 1911 | 1003 | 1421 | 456 | 423 | 748 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 8 | 489 | 514 | 265 | 1665 | 1595 | 1295 | 1911 | 1003 | 1421 | 456 | 423 | 748 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 111 | 106 | 23 | 15 | 0 | 125 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 2321 | 20 610 | 31 510 | 44 913 | 49 539 | 49 590 | 49 443 | 49 420 | 48 186 | 48 326 | 51 999 | 49 847 | 49 558 |
| Saistības kopā | 2432 | 20 716 | 31 533 | 44 928 | 49 539 | 49 715 | 49 699 | 49 420 | 48 186 | 48 326 | 51 999 | 49 847 | 49 558 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2425 | -16 777 | -12 793 | -13 644 | -3211 | -246 | 1718 | 895 | 326 | 278 | -4638 | 2119 | 614 |
| Pašu kapitāls kopā | -2424 | -20 227 | -31 019 | -44 663 | -47 874 | -48 120 | -48 404 | -47 509 | -47 183 | -46 905 | -51 543 | -49 424 | -48 810 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 45 | 442 | 5675 | 10 040 | 21 576 | 26 544 | 32 522 | 24 855 | 12 485 | 10 975 | 32 867 | 38 878 | 38 786 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2425 | -16 777 | -12 793 | -13 558 | -3211 | -246 | 1718 | 895 | 326 | 278 | -4638 | 2119 | 614 |
| EBITDA | — | — | — | -13 558 | -3211 | -246 | 1718 | 895 | 326 | 278 | -4638 | 2119 | 614 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2425 | -16 777 | -12 793 | -13 644 | -3211 | -246 | 1718 | 895 | 326 | 278 | -4638 | 2119 | 614 |
| Pārskata gada peļņa | -2425 | -16 777 | -12 793 | -13 644 | -3211 | -246 | 1718 | 895 | 326 | 278 | -4638 | 2119 | 614 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | 725 | 3332 | 3425 | 8934 | 9361 | 5191 | 5277 | 8812 | 10 163 | 10 975 |
| Nolietojums | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA GUSTAVS
Pārskats
SIA GUSTAVS (reģ. nr. 44103085737) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Dzirnavu iela 3 - 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 786 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 75,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 614 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 786 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-48 810 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.