Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amatas dzirnavas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 739 | 6474 | 1618 | 4219 | 3494 | 3319 | 3904 | 1323 | 833 | 28 843 | 75 132 | 5216 | 6976 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 177 392 | 239 498 | 232 538 | 219 332 | 206 126 | 182 640 | 176 743 | 169 443 | 163 052 | 97 685 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 189 131 | 245 972 | 234 156 | 223 551 | 209 620 | 185 959 | 180 647 | 170 766 | 163 885 | 126 528 | 75 132 | 5216 | 6976 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1151 | 3385 | 1829 | 6296 | 8299 | 1840 | 3224 | 260 626 | 262 089 | 54 715 | 2189 | 2314 | 4248 |
| Ilgtermiņa saistības | 194 677 | 277 000 | 286 929 | 288 129 | 288 129 | 255 185 | 255 185 | 0 | 0 | 208 901 | 261 126 | 193 826 | 193 826 |
| Saistības kopā | 195 828 | 280 385 | 288 758 | 294 425 | 296 428 | 257 025 | 258 409 | 260 626 | 262 089 | 263 616 | 263 315 | 196 140 | 198 074 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8697 | -24 884 | -20 171 | -16 272 | -15 934 | 15 742 | -6696 | -8447 | -8344 | -38 884 | -51 095 | -2741 | -174 |
| Pašu kapitāls kopā | -6697 | -34 413 | -54 602 | -70 874 | -86 808 | -71 066 | -77 762 | -89 860 | -98 204 | -137 088 | -188 183 | -190 924 | -191 098 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 992 | 1118 | 3090 | 1329 | 1200 | 810 | 360 | 480 | 60 | 30 240 | 50 000 | 0 | 13 427 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8662 | -24 784 | -20 000 | -16 272 | -15 934 | 15 742 | -6696 | -8397 | -8294 | -38 834 | -51 095 | -2741 | 69 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8662 | -24 784 | -20 000 | -16 272 | -15 934 | 15 742 | -6696 | -8397 | -8294 | -38 834 | -51 095 | -2741 | 69 |
| Pārskata gada peļņa | -8697 | -24 884 | -20 171 | -16 272 | -15 934 | 15 742 | -6696 | -8447 | -8344 | -38 884 | -51 095 | -2741 | -174 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amatas dzirnavas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amatas dzirnavas" (reģ. nr. 44103085811) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., Amatciems, "Spāres".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 427 €. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 174 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 427 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-191 098 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.