Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RETARDERS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 178 | 125 583 | 283 404 | 326 475 | 321 437 | 193 773 | 226 785 | 250 274 | 225 716 | 156 448 | 177 089 | 180 357 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2302 | 4309 | 2755 | 1377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 49 178 | 127 885 | 287 713 | 329 230 | 322 814 | 193 773 | 226 785 | 250 274 | 225 716 | 156 448 | 177 089 | 180 357 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 824 | 120 057 | 273 841 | 316 930 | 292 328 | 167 311 | 206 562 | 226 319 | 183 841 | 111 885 | 137 178 | 132 295 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 2612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 44 824 | 120 057 | 276 453 | 316 930 | 292 328 | 167 311 | 206 562 | 226 319 | 183 841 | 111 885 | 137 178 | 132 295 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1354 | 3474 | 3432 | 1040 | 18 186 | -4024 | -6239 | 3732 | 17 920 | 2688 | -4652 | 8151 |
| Pašu kapitāls kopā | 4354 | 7828 | 11 260 | 12 300 | 30 486 | 26 462 | 20 223 | 23 955 | 41 875 | 44 563 | 39 911 | 48 062 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 363 562 | 450 048 | 318 965 | 260 252 | 151 500 | 106 734 | 123 305 | 263 706 | 230 698 | 226 986 | 234 736 | 194 681 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1614 | 3907 | 3968 | 1627 | 18 302 | -4024 | -6239 | 3732 | 17 920 | 2688 | -4652 | 8151 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1614 | 3907 | 3968 | 1287 | 18 186 | -4024 | -6239 | 3732 | 17 920 | 2688 | -4652 | 8151 |
| Pārskata gada peļņa | 1354 | 3474 | 3432 | 1040 | 18 186 | -4024 | -6239 | 3732 | 17 920 | 2688 | -4652 | 8151 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RETARDERS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RETARDERS" (reģ. nr. 44103088574) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Gaujas iela 58 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 194 681 €, par 17,1% mazāk nekā gadu iepriekš (234 736 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 8151 € (4,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 194 681 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 180 357 € un pašu kapitāls 48 062 € (26,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.