SIA "Ranzen distillery & brewery"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 324 | 12 | 13 | 69 | 22 | 223 | 71 | 15 | 7 | 1041 | 0 | 12 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 4879 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5203 | 4891 | 4892 | 4948 | 4901 | 5102 | 4950 | 4894 | 4886 | 5920 | 0 | 12 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2443 | 2534 | 3364 | 4590 | 6235 | 159 | 304 | 173 | 735 | 924 | 1847 | 1844 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8078 | 8006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2443 | 2534 | 3364 | 4590 | 6235 | 8237 | 8310 | 173 | 735 | 924 | 1847 | 1844 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -86 | -403 | -829 | -1170 | -1692 | -1801 | -225 | 8081 | -570 | 845 | -6843 | 15 |
| Pašu kapitāls kopā | 2760 | 2357 | 1528 | 358 | -1334 | -3135 | -3360 | 4721 | 4151 | 4996 | -1847 | -1832 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1810 | 10 043 | 1465 | 11 830 | 17 469 | 21 941 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -86 | -353 | -779 | -1120 | -1642 | -1751 | -175 | 8081 | -570 | 845 | -6843 | 15 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -86 | -353 | -779 | -1120 | -1642 | -1751 | -175 | 8081 | -570 | 845 | -6843 | 15 |
| Pārskata gada peļņa | -86 | -403 | -829 | -1170 | -1692 | -1801 | -225 | 8081 | -570 | 845 | -6843 | 15 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Ranzen distillery & brewery"
Pārskats
SIA "Ranzen distillery & brewery" (reģ. nr. 44103089141) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Rencēnu pag., "Rencēnu muiža".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 21 941 €, par 25,6% vairāk nekā gadu iepriekš (17 469 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 15 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 971 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1832 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.