Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOLTEC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 125 000 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 703 636 | 3 103 281 | 5 688 549 | 5 642 651 | 5 702 823 | 6 671 827 | 6 024 965 | 6 968 596 | 8 101 529 | 11 960 606 | 23 375 106 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 264 652 | 2 077 628 | 1 795 735 | 1 754 256 | 1 891 466 | 1 989 345 | 2 539 657 | 2 996 409 | 3 143 543 | 3 916 863 | 5 186 305 |
| Aktīvi kopā | 4 968 288 | 5 180 909 | 7 484 284 | 7 396 907 | 7 594 289 | 8 661 172 | 8 564 622 | 9 965 005 | 11 245 072 | 15 877 469 | 28 561 411 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 708 347 | 2 341 996 | 4 129 232 | 3 918 139 | 3 896 202 | 4 289 834 | 3 215 904 | 4 617 601 | 5 581 581 | 8 244 047 | 19 026 181 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 501 912 | 1 101 460 | 2 337 440 | 1 640 078 | 486 239 | 208 974 | 351 994 | 2 671 888 | 2 101 197 | 1 952 418 | 1 926 581 |
| Saistības kopā | 3 210 259 | 3 443 456 | 6 466 672 | 5 558 217 | 4 382 441 | 4 498 808 | 3 567 898 | 7 289 489 | 7 682 778 | 10 196 465 | 20 952 762 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 946 | 289 011 | 189 611 | 821 078 | 1 003 094 | 1 144 560 | 881 655 | 277 583 | 915 993 | 1 932 690 | 2 021 520 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 234 139 | 1 599 141 | 1 017 612 | 1 838 690 | 2 841 784 | 3 986 344 | 4 767 999 | 2 448 041 | 3 364 034 | 5 096 724 | 6 993 244 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 6 634 537 | 11 500 679 | 19 800 515 | 19 661 341 | 23 348 387 | 23 448 077 | 21 791 491 | 23 078 854 | 25 758 459 | 31 022 118 | 42 910 230 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 165 919 | 349 784 | 1 088 024 | 846 595 | 1 025 681 | 1 156 366 | 916 760 | 380 104 | 1 132 300 | 2 281 091 | 2 105 242 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 164 308 | 327 057 | 1 080 819 | 839 263 | 1 009 754 | 1 146 392 | 907 960 | 349 394 | 1 001 453 | 2 162 303 | 2 045 478 |
| Pārskata gada peļņa | 34 946 | 289 011 | 189 611 | 821 078 | 1 003 094 | 1 144 560 | 881 655 | 277 583 | 915 993 | 1 932 690 | 2 021 520 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 314 | 278 | 341 | 343 | 318 | 321 | 315 | 301 | 289 | 294 | 320 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 70 000 | 0 | 200 000 | 125 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOLTEC"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WOLTEC" (reģ. nr. 44103097350) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Ausekļa iela 31.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 910 230 €, par 38,3% vairāk nekā gadu iepriekš (31 022 118 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 2 021 520 € (4,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2025. gadā darbinieku skaits bija 320 (gadu iepriekš 294). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 134 094 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 28 561 411 € un pašu kapitāls 6 993 244 € (24,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (20%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.