SIA "SAULES SVECES 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 62 | 2053 | 2017 | 1738 | 4674 | 470 | 219 | 1380 | 2066 | 1525 | 1493 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3934 | 3660 | 2688 | 1717 | 745 | 54 |
| Aktīvi kopā | 62 | 2053 | 2017 | 1738 | 4674 | 4404 | 3879 | 4068 | 3783 | 2270 | 1547 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2394 | 4102 | 3719 | 2371 | 4498 | 4396 | 11 952 | 8540 | 9837 | 13 636 | 12 221 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4495 | 14 025 | 18 325 | 18 325 | 16 325 |
| Saistības kopā | 2394 | 4102 | 3719 | 2371 | 4498 | 4396 | 16 447 | 22 565 | 28 162 | 31 961 | 28 546 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6450 | 283 | 347 | 1069 | 809 | -168 | -12 576 | -5929 | -5882 | -5312 | 2692 |
| Pašu kapitāls kopā | -3650 | -2049 | -1702 | -633 | 176 | 8 | -12 568 | -18 497 | -24 379 | -29 691 | -26 999 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 32 825 | 70 875 | 75 264 | 65 125 | 80 024 | 102 135 | 79 211 | 134 843 | 159 646 | 170 204 | 142 043 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6450 | 283 | 362 | 1069 | 809 | -152 | -12 201 | -5184 | -4876 | -5312 | 2692 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6450 | 283 | 362 | 1069 | 809 | -152 | -12 576 | -5929 | -5882 | -5312 | 2692 |
| Pārskata gada peļņa | -6450 | 283 | 347 | 1069 | 809 | -168 | -12 576 | -5929 | -5882 | -5312 | 2692 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SAULES SVECES 1"
Pārskats
SIA "SAULES SVECES 1" (reģ. nr. 44103099084) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Raiskuma pag., "Saules Sveces".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 142 043 €, par 16,5% mazāk nekā gadu iepriekš (170 204 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 2692 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 348 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-26 999 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.