SIA "MATERIALISTS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9 | 97 | 0 | 0 | 0 | 722 | 1553 | 603 | 99 | 2809 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9 | 97 | 0 | 0 | 0 | 722 | 1553 | 603 | 99 | 2809 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1560 | 1779 | 1860 | 1969 | 87 | 0 | 515 | 357 | 443 | 2807 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1560 | 1779 | 1860 | 1969 | 87 | 163 | 515 | 357 | 443 | 2807 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1552 | -131 | -178 | -109 | 1883 | 645 | 479 | -792 | -590 | -2453 |
| Pašu kapitāls kopā | -1551 | -1682 | -1860 | -1969 | -87 | 559 | 1038 | 246 | -344 | 2 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2622 | 5139 | 4640 | 250 | 9505 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1552 | -81 | -128 | -59 | 1933 | 695 | 529 | -742 | -540 | -2403 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1552 | -81 | -128 | -59 | 1933 | 695 | 529 | -742 | -540 | -2403 |
| Pārskata gada peļņa | -1552 | -131 | -178 | -109 | 1883 | 645 | 479 | -792 | -590 | -2453 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MATERIALISTS"
Pārskats
SIA "MATERIALISTS" (reģ. nr. 44103101872) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Georga Apiņa iela 16 - 73.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9505 €, par 3702% vairāk nekā gadu iepriekš (250 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2453 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9505 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2809 € un pašu kapitāls 2 € (0,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (30%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.