Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT Montāža"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2000 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9529 | 17 856 | 21 976 | 39 528 | 51 268 | 67 957 | 76 894 | 214 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2174 | 1552 | 3929 | 972 | 15 258 | 14 681 | 9626 | 10 638 |
| Aktīvi kopā | 11 703 | 19 408 | 25 905 | 40 500 | 66 526 | 82 638 | 86 520 | 225 041 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 2840 | 5526 | 11 978 | 16 910 | 16 300 | 52 984 | 24 813 | 120 746 |
| Ilgtermiņa saistības | 700 | 0 | 1466 | 0 | 1315 | 2723 | 836 | 4194 |
| Saistības kopā | 3540 | 5526 | 13 444 | 16 910 | 17 615 | 55 707 | 25 649 | 124 940 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8158 | 5719 | -1421 | 11 129 | 25 320 | -5806 | 39 620 | 41 230 |
| Pašu kapitāls kopā | 8163 | 13 882 | 12 461 | 23 590 | 48 911 | 26 931 | 60 871 | 100 101 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 40 267 | 103 757 | 145 586 | 129 451 | 209 004 | 287 843 | 381 445 | 781 727 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8201 | 5738 | -1049 | 11 449 | 25 540 | -977 | 41 981 | 42 916 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8172 | 5738 | -1404 | 11 133 | 25 326 | -1732 | 41 064 | 41 784 |
| Pārskata gada peļņa | 8158 | 5719 | -1421 | 11 129 | 25 320 | -5806 | 39 620 | 41 230 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 5 | 8 | 9 | 6 | 10 | 13 | 12 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 174 | 5680 | 2000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT Montāža"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT Montāža" (reģ. nr. 44103113528) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Lilijas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 781 727 €, par 105% vairāk nekā gadu iepriekš (381 445 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 52,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 41 230 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 144 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 225 041 € un pašu kapitāls 100 101 € (44,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.