Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Montegro"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 101 | 87 016 | 108 324 | 176 418 | 238 817 | 319 465 | 60 988 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 4223 | 4695 | 106 603 | 96 253 | 53 763 | 43 763 |
| Aktīvi kopā | 101 | 91 239 | 113 019 | 283 021 | 335 070 | 373 228 | 104 751 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 3157 | 80 414 | 72 228 | 202 145 | 258 690 | 316 672 | 45 665 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 35 016 | 20 861 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3157 | 80 414 | 72 228 | 237 161 | 279 551 | 316 672 | 45 665 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3076 | 13 881 | 27 186 | 5069 | 9659 | 1037 | 2530 |
| Pašu kapitāls kopā | -3056 | 10 825 | 40 791 | 45 860 | 55 519 | 56 556 | 59 086 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 18 333 | 137 097 | 280 110 | 490 650 | 707 008 | 367 679 | 103 188 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3076 | 13 881 | 27 186 | 11 655 | 25 988 | 1037 | 2530 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3076 | 13 881 | 27 186 | 5185 | 9843 | 1037 | 2530 |
| Pārskata gada peļņa | -3076 | 13 881 | 27 186 | 5069 | 9659 | 1037 | 2530 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 9 | 12 | 9 | 10 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- DESMITAIS FONDS SIA — 4,69%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Montegro"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Montegro" (reģ. nr. 44103115124) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lokomotīves iela 60 - 30.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 103 188 €, par 71,9% mazāk nekā gadu iepriekš (367 679 €). No 2018. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 33,4% gadā. 2024. gada peļņa bija 2530 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 198 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 104 751 € un pašu kapitāls 59 086 € (56,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.