SIA MR MotorsportAktīvs

44103115139Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

42 383 €+182,9%
Apgrozījums 2025
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20182019202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.20182019202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
20182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā1128557943 37350 59546 30757 43969 466
Pamatlīdzekļi kopā05823591360004048
Aktīvi kopā1710593843 50950 59546 30757 43973 514
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības16022814556020 53014 2068392802406
Ilgtermiņa saistības00000000
Saistības kopā16022814556020 53014 2068392802406
Pamatkapitāls————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————
Pārskata gada peļņa-1602-503248222 60113 410907911 69113 949
Pašu kapitāls kopā-1601-210437822 97936 38945 46857 15971 108
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0031 00024 26935 86413 57114 97942 383
Saimnieciskās darbības peļņa-1602-503248222 60113 410907911 69113 949
Peļņa pirms nodokļiem-1602-503248222 60113 410907911 69113 949
Pārskata gada peļņa-1602-503248222 60113 410907911 69113 949
Darbaspēka izmaksas————————
Nolietojums————————
Citi rādītāji
Darbinieki11112222
Aprēķinātā dividende—0000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA MR Motorsport2Rode Māris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA MR Motorsport

Pārskats

SIA MR Motorsport (reģ. nr. 44103115139) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Liepu iela 6 - 1.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 42 383 €, par 183% vairāk nekā gadu iepriekš (14 979 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 13 949 € (32,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 192 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 73 514 € un pašu kapitāls 71 108 € (96,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.