SIA "Perfect Sales Academy"Aktīvs

44103115603Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

1097 €+237,5%
Apgrozījums 2025
-46,2%
Vidējās izmaiņas gadā 2018–2025
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20182019202020212022202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20182019202020212022202320242025
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
20182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā30 22157 40788 574105 117112 268117 362113 618112 387
Pamatlīdzekļi kopā00000000
Aktīvi kopā30 22157 40788 574105 117112 268117 362113 618112 387
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības8577861016 135669939616 15318 48820 688
Ilgtermiņa saistības00000000
Saistības kopā8577861016 135669939616 15318 48820 688
Pamatkapitāls————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————
Pārskata gada peļņa18 84427 15323 64232 009-1576-1663-6078-3431
Pašu kapitāls kopā21 64448 79772 439104 448102 872101 20995 13091 699
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums84 088107 23971 66750 58328 98531 6333251097
Saimnieciskās darbības peļņa18 77827 02523 61431 986-1515-1634-6078-3381
Peļņa pirms nodokļiem18 84427 15323 64632 009-1526-1634-6078-3381
Pārskata gada peļņa18 84427 15323 64232 009-1576-1663-6078-3431
Darbaspēka izmaksas————————
Nolietojums————————
Citi rādītāji
Darbinieki33311111
Aprēķinātā dividende—0000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "Perfect Sales Ac…2Ābelīte Dzintra Estere1Ābelītis Armands
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "Perfect Sales Academy"

Pārskats

SIA "Perfect Sales Academy" (reģ. nr. 44103115603) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Papeļu iela 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1097 €, par 238% vairāk nekā gadu iepriekš (325 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 46,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3431 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1097 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 112 387 € un pašu kapitāls 91 699 € (81,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.