Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "L Factory"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 853 | 11 139 | 28 114 | 30 641 | 47 297 | 14 187 | 18 946 | 887 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 28 928 | 54 240 | 49 445 | 22 219 | 18 079 | 0 |
| Aktīvi kopā | 11 853 | 11 139 | 57 042 | 84 881 | 96 742 | 36 406 | 37 025 | 887 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 8060 | 8254 | 38 189 | 50 642 | 112 966 | 64 350 | 34 223 | 6818 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8060 | 8254 | 38 189 | 50 642 | 112 966 | 64 350 | 34 223 | 6818 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 993 | -908 | 15 968 | 15 386 | -50 463 | -11 720 | 30 746 | -8734 |
| Pašu kapitāls kopā | 3793 | 2885 | 18 853 | 34 239 | -16 224 | -27 944 | 2802 | -5931 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 160 624 | 126 090 | 368 259 | 465 670 | 271 669 | 262 470 | 108 745 | 2523 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 993 | -908 | 15 968 | 15 386 | -50 463 | -11 720 | 30 746 | -8734 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 993 | -908 | 15 968 | 15 386 | -50 463 | -11 720 | 30 746 | -8734 |
| Pārskata gada peļņa | 993 | -908 | 15 968 | 15 386 | -50 463 | -11 720 | 30 746 | -8734 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 5 | 11 | 6 | 4 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "L Factory"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "L Factory" (reģ. nr. 44103116416) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Rūpniecības iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2523 €, par 97,7% mazāk nekā gadu iepriekš (108 745 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 44,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8734 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2523 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-5931 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.