Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PANTRA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9796 | 9337 | 3031 | 38 890 | 24 557 | 53 927 | 36 433 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 246 | 49 369 | 54 270 | 83 282 | 114 491 | 96 560 | 131 310 |
| Aktīvi kopā | 30 042 | 58 706 | 57 301 | 122 172 | 139 048 | 150 487 | 167 743 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 8552 | 11 538 | 12 349 | 12 037 | 16 976 | 19 003 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 718 | 18 349 | 31 966 | 32 497 | 3784 | 3730 | 27 984 |
| Saistības kopā | 11 718 | 26 901 | 43 504 | 44 846 | 15 821 | 20 706 | 46 987 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 824 | 13 481 | -18 008 | 63 529 | 45 901 | 6554 | -9025 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 324 | 31 805 | 13 797 | 77 326 | 123 227 | 129 781 | 120 756 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 125 471 | 114 895 | 65 032 | 250 519 | 254 730 | 220 565 | 207 412 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 824 | 13 873 | -16 432 | 65 025 | 45 901 | 6554 | -7996 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 824 | 13 481 | -18 008 | 63 529 | 45 901 | 6554 | -9025 |
| Pārskata gada peļņa | 15 824 | 13 481 | -18 008 | 63 529 | 45 901 | 6554 | -9025 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PANTRA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PANTRA" (reģ. nr. 44103118351) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Dzērbenes pag., "Lapsiņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 207 412 €, par 6,0% mazāk nekā gadu iepriekš (220 565 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9025 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 167 743 € un pašu kapitāls 120 756 € (72,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.