SIA "SILVER VEIN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 447 | 11 527 | 28 881 | 26 131 | 17 394 | 40 206 | 36 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7430 | 13 618 | 21 198 | 58 102 | 52 653 | 38 277 | 32 416 |
| Aktīvi kopā | 19 877 | 25 145 | 50 079 | 84 233 | 70 047 | 78 483 | 69 061 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 24 028 | 41 542 | 84 937 | 154 214 | 163 604 | 32 617 | 40 505 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 678 | 170 037 |
| Saistības kopā | 24 028 | 41 542 | 84 937 | 154 214 | 163 604 | 193 295 | 210 542 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7051 | -12 246 | -18 461 | -35 123 | -23 576 | -21 255 | -26 669 |
| Pašu kapitāls kopā | -4151 | -16 397 | -34 858 | -69 981 | -93 557 | -114 812 | -141 481 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 18 806 | 17 857 | 48 231 | 32 340 | 74 977 | 93 370 | 92 637 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7019 | -12 237 | -18 120 | -34 951 | -23 367 | -21 078 | -26 520 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7019 | -12 237 | -18 120 | -34 951 | -23 367 | -21 078 | -26 520 |
| Pārskata gada peļņa | -7051 | -12 246 | -18 461 | -35 123 | -23 576 | -21 255 | -26 669 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SILVER VEIN"
Pārskats
SIA "SILVER VEIN" (reģ. nr. 44103119855) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., "Vecšalkas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 92 637 €, par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš (93 370 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 669 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 440 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-141 481 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.