Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svētupes muiža"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 117 | 4677 | 22 316 | 2843 | 4417 | 867 | 1437 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 294 676 | 460 388 | 443 984 | 449 101 | 441 633 | 435 417 |
| Aktīvi kopā | 17 117 | 299 353 | 482 704 | 446 827 | 453 518 | 442 500 | 436 854 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 4102 | 571 | 2644 | 4748 | 22 296 |
| Ilgtermiņa saistības | 168 891 | 278 533 | 455 631 | 249 657 | 263 695 | 265 180 | 248 783 |
| Saistības kopā | 168 891 | 278 533 | 459 733 | 250 228 | 266 339 | 269 928 | 271 079 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -154 574 | -1098 | 2151 | -3612 | -9420 | -14 607 | -6796 |
| Pašu kapitāls kopā | -151 774 | 20 820 | 22 971 | 196 599 | 187 179 | 172 572 | 165 775 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 100 | 1042 | 7689 | 28 917 | 38 380 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -155 144 | -1098 | 2151 | -3562 | -9420 | -14 607 | -6486 |
| EBITDA | -155 144 | -1085 | 2183 | -1132 | -1953 | -7140 | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -154 574 | -1098 | 2151 | -3562 | -9420 | -14 607 | -6796 |
| Pārskata gada peļņa | -154 574 | -1098 | 2151 | -3612 | -9420 | -14 607 | -6796 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6786 | — |
| Nolietojums | 0 | 13 | 32 | 2430 | 7467 | 7467 | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svētupes muiža"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svētupes muiža" (reģ. nr. 44103120977) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Patkuļi" - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 380 €, par 32,7% vairāk nekā gadu iepriekš (28 917 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6796 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 380 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 436 854 € un pašu kapitāls 165 775 € (37,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.