SIA "NORDINFRA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 898 | 39 886 | 31 317 | 1510 | 1264 | 1438 | 71 304 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 168 572 | 152 515 | 146 367 | 231 324 | 220 180 | 219 569 | 219 023 |
| Aktīvi kopā | 184 470 | 192 401 | 177 684 | 232 834 | 221 444 | 221 007 | 290 327 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 4241 | 5734 | 3654 | 3447 | 3369 | 12 628 | 98 790 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4241 | 5734 | 3654 | 3447 | 3369 | 12 628 | 98 790 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 180 228 | 6438 | -12 637 | 55 357 | -11 312 | -12 699 | -16 842 |
| Pašu kapitāls kopā | 180 229 | 186 667 | 174 030 | 229 387 | 218 075 | 208 379 | 191 537 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 186 900 | 0 | 0 | 6550 | 0 | 12 594 | 104 515 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 180 228 | 6488 | -12 928 | 55 407 | -11 312 | -12 699 | -16 842 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 180 228 | 6488 | -12 587 | 55 407 | -11 312 | -12 699 | -16 842 |
| Pārskata gada peļņa | 180 228 | 6438 | -12 637 | 55 357 | -11 312 | -12 699 | -16 842 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NORDINFRA"
Pārskats
SIA "NORDINFRA" (reģ. nr. 44103121135) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Vidzemes iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 104 515 €, par 730% vairāk nekā gadu iepriekš (12 594 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 842 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 129 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 290 327 € un pašu kapitāls 191 537 € (66,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.