SIA "HR Serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 103 235 | 67 529 | 71 692 | 70 889 | 46 188 | 49 220 | 52 480 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5254 | 9473 | 16 280 | 13 450 | 9384 | 15 499 | 17 628 |
| Aktīvi kopā | 108 489 | 77 002 | 87 972 | 84 339 | 55 572 | 64 719 | 70 108 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 96 731 | 55 273 | 56 949 | 39 586 | 12 354 | 16 543 | 10 795 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 96 731 | 55 273 | 56 949 | 39 586 | 12 354 | 16 543 | 10 795 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8958 | 9971 | 9294 | 13 730 | -1535 | 4958 | 11 137 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 758 | 21 729 | 31 023 | 44 753 | 43 218 | 48 176 | 59 313 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 43 014 | 207 571 | 84 505 | 51 515 | 40 390 | 85 456 | 103 199 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8958 | 9971 | 9294 | 13 730 | -1535 | 4958 | 11 137 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8958 | 9971 | 9294 | 13 730 | -1535 | 4958 | 11 137 |
| Pārskata gada peļņa | 8958 | 9971 | 9294 | 13 730 | -1535 | 4958 | 11 137 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "AGRO SILJA" — 3 kopīgas personas
- "Veloklubs Priekuļi"
Kopsavilkums: SIA "HR Serviss"
Pārskats
SIA "HR Serviss" (reģ. nr. 44103121703) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Priekuļu pag., "Akmeņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 103 199 €, par 20,8% vairāk nekā gadu iepriekš (85 456 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 11 137 € (10,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 400 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 70 108 € un pašu kapitāls 59 313 € (84,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.