SIA "NAILBOX GROUP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 757 | 39 844 | 46 383 | 13 007 | 7463 | 11 972 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 45 859 | 35 853 | 25 848 |
| Aktīvi kopā | 13 757 | 39 844 | 46 383 | 58 866 | 43 316 | 37 820 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 446 | 475 | 117 | 1237 | 1149 | 1699 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 446 | 475 | 117 | 1237 | 1149 | 1699 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 911 | 26 058 | 6897 | 11 363 | -15 462 | -5997 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 311 | 39 369 | 46 266 | 57 629 | 42 167 | 36 121 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 14 681 | 36 098 | 13 039 | 31 624 | 1849 | 49 858 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 911 | 26 058 | 6897 | 11 363 | -15 462 | -5997 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 911 | 26 058 | 6897 | 11 363 | -15 462 | -5997 |
| Pārskata gada peļņa | 11 911 | 26 058 | 6897 | 11 363 | -15 462 | -5997 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NAILBOX GROUP"
Pārskats
SIA "NAILBOX GROUP" (reģ. nr. 44103126772) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Stalbes pag., "Zaļās Āres".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 49 858 €, par 2596% vairāk nekā gadu iepriekš (1849 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5997 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 858 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 37 820 € un pašu kapitāls 36 121 € (95,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.