AS SBXAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 110 724 | 5713 | 5759 | 26 614 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 768 658 | 2 635 858 | 2 663 218 | 3 018 048 |
| Aktīvi kopā | 1 879 382 | 2 641 571 | 2 668 977 | 3 044 662 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 4000 | 8178 | 10 655 | 10 854 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 841 800 | 2 604 300 | 2 604 400 | 2 563 400 |
| Saistības kopā | 1 845 800 | 2 612 478 | 2 615 055 | 2 574 254 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1418 | -2588 | 24 829 | 416 486 |
| Pašu kapitāls kopā | 33 582 | 29 093 | 53 922 | 470 408 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1418 | -2488 | -2481 | -5047 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1418 | -2488 | 24 879 | 416 661 |
| Pārskata gada peļņa | -1418 | -2588 | 24 829 | 416 486 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "M3 Logistic" — 100%
- SIA "M3" — 100%
- SIA "TRANSTEH" — 100%
- SIA Daugmales Dolomīts — 100%
- SIA SBX 2 — 100%
- SPACEX SIA — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIPinvest" — 100%
- SIA "Cēres akmens" — 99,34%
- "Peppermint" SIA — 98,71%
Kopsavilkums: AS SBX
Pārskats
AS SBX (reģ. nr. 44103128504) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Stirnas".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gada peļņa bija 416 486 €. Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 3 044 662 € un pašu kapitāls 470 408 € (15,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 9.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.