SIA HyroGasAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 573 | 356 888 | 558 285 | 242 040 | 102 879 | 97 432 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 887 | 196 539 | 510 550 | 663 960 | 867 786 | 865 380 |
| Aktīvi kopā | 76 460 | 553 427 | 1 068 835 | 906 000 | 970 665 | 962 812 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 24 869 | 196 324 | 535 552 | 730 952 | 571 286 | 563 647 |
| Ilgtermiņa saistības | 9890 | 303 235 | 303 235 | 393 235 | 327 035 | 318 735 |
| Saistības kopā | 34 759 | 499 559 | 838 787 | 1 124 187 | 898 321 | 882 382 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 38 901 | 12 167 | 176 181 | -448 776 | 290 531 | 8086 |
| Pašu kapitāls kopā | 41 701 | 53 868 | 230 048 | -218 187 | 72 344 | 80 430 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 136 790 | 122 607 | 573 561 | 0 | 773 969 | 75 727 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 38 901 | 4999 | 176 341 | -448 776 | 290 531 | 8086 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 38 901 | 12 167 | 176 341 | -448 776 | 290 531 | 8086 |
| Pārskata gada peļņa | 38 901 | 12 167 | 176 181 | -448 776 | 290 531 | 8086 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 5 | 7 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Hyrogas Energy — 100%
Kopsavilkums: SIA HyroGas
Pārskats
SIA HyroGas (reģ. nr. 44103131472) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Kokles iela 27.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 75 727 €, par 90,2% mazāk nekā gadu iepriekš (773 969 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 8086 € (10,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 145 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 962 812 € un pašu kapitāls 80 430 € (8,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (54,5%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.