Akciju sabiedrība "Valkas 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 275 027 | 2 686 817 | 2 743 889 | 2 750 620 | 2 743 258 | 2 764 570 | 2 824 410 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1908 | 1182 |
| Aktīvi kopā | 1 275 027 | 2 686 817 | 2 743 889 | 2 750 620 | 2 743 258 | 2 766 478 | 2 825 592 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 13 515 | 26 400 | 47 946 | 49 517 | 58 072 | 74 751 | 67 149 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 0 |
| Saistības kopā | 13 515 | 51 400 | 72 946 | 74 517 | 83 072 | 99 751 | 67 149 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -38 488 | -1095 | 35 526 | 5160 | -17 664 | 6541 | 91 716 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 261 512 | 2 635 417 | 2 670 943 | 2 676 103 | 2 660 186 | 2 666 727 | 2 758 443 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 12 587 | 68 336 | 134 084 | 138 410 | 125 473 | 149 906 | 218 934 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -38 488 | -1084 | 36 186 | 5507 | -17 317 | 6883 | 91 838 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -38 488 | -1095 | 35 839 | 5160 | -17 664 | 6541 | 91 716 |
| Pārskata gada peļņa | -38 488 | -1095 | 35 526 | 5160 | -17 664 | 6541 | 91 716 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Akciju sabiedrība "Brīvības 120" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "CCDU Jurmala" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "Murjāņu 70" — 2 kopīgas personas
- "Latvijas Krūts slimību asociācija"
- Latvijas Onkologu asociācija
- Mindful Investments SIA
- Mindful Rent SIA
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "Valkas 4"
Pārskats
Akciju sabiedrība "Valkas 4" (reģ. nr. 44103132139) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Murjāņu iela 151 - 97.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 218 934 €, par 46,0% vairāk nekā gadu iepriekš (149 906 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 61,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 91 716 € (41,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 109 467 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 825 592 € un pašu kapitāls 2 758 443 € (97,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.