SIA GRĀVERI ESAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5739 | 60 297 | 106 022 | 213 880 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8548 | 31 349 | 25 791 | 17 915 |
| Aktīvi kopā | 14 287 | 91 646 | 131 813 | 231 795 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 10 835 | 17 431 | 35 964 | 21 950 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 835 | 17 431 | 35 964 | 21 950 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3451 | 70 763 | 21 634 | 113 996 |
| Pašu kapitāls kopā | 3452 | 74 215 | 95 849 | 209 845 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 61 025 | 149 285 | 78 197 | 244 633 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3451 | 70 763 | 21 634 | 113 996 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3451 | 70 763 | 21 634 | 113 996 |
| Pārskata gada peļņa | 3451 | 70 763 | 21 634 | 113 996 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 5 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "PONČIKS" — 100%
- SIA "Trans LD" — 100%
- SIA "WoodLink" — 100%
- SIA PINH — 100%
Kopsavilkums: SIA GRĀVERI ES
Pārskats
SIA GRĀVERI ES (reģ. nr. 44103145576) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Krāslava, Pļavu iela 20.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 244 633 €, par 213% vairāk nekā gadu iepriekš (78 197 €). No 2020. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 58,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2023). 2023. gada peļņa bija 113 996 € (46,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (4). 2023. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 122 317 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 231 795 € un pašu kapitāls 209 845 € (90,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.