TM GYM SIAAktīvs

44103146976Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2020

Finanšu rādītāji

48 864 €+125,5%
Apgrozījums 2024
+15,3%
Vidējais pieaugums gadā 2020–2024
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20202021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20202021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
20202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā82134773947753391
Pamatlīdzekļi kopā17 97517 65814 36111 0395038
Aktīvi kopā26 18818 13514 75511 8148429
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības28 06043 08381 316116 737132 063
Ilgtermiņa saistības00000
Saistības kopā28 06043 08381 316116 737132 063
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa-4572-23 076-41 613-38 362-18 711
Pašu kapitāls kopā-1872-24 948-66 561-104 923-123 634
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums27 6185519444521 67048 864
Saimnieciskās darbības peļņa-4052-22 973-41 517-37 999-17 179
Peļņa pirms nodokļiem-4072-23 076-41 613-38 362-18 711
Pārskata gada peļņa-4572-23 076-41 613-38 362-18 711
Darbaspēka izmaksas—————
Nolietojums—————
Citi rādītāji
Darbinieki51343
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

62,96%37,04%TM GYM SIA9+Djomins Sergejs2Osipovs Leons
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: TM GYM SIA

Pārskats

TM GYM SIA (reģ. nr. 44103146976) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dēļu iela 4.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 48 864 €, par 125% vairāk nekā gadu iepriekš (21 670 €). No 2020. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 711 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (5). 2024. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 288 €.

Vadība un dalībnieki

Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (63%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-123 634 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.